Šok! Johana se probouzí vedle Martina Pátka nahá v dodávce!

Přístav II (11) – Podvedla Johana Petra s Martinem?

Jak se dostala Johana do dodávky Martina Pátka? Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte na Primě ve 20.15.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Tohle nikdo nečekal.

Petrovi Dvořákovi hackli facebookový profil, Petr je zoufalý a vytočený doběla. Rychle odjíždí do Prahy a Johana zůstává v Přístavu, kde má brigádu číšnice a barmanky. V Přístavu už na ní nenápadně čeká Martin Pátek, který se jí stále snaží sbalit. Na to Johana rozhodně nereaguje, ale když ji nabídne pomoc s facebookovým profilem Petra, domluví se na schůzce u něj v dodávce.

To, co se stane poté, by nikdo nečekal. Johana se probouzí polosvlečená vedle Martina brzy ráno. Martin tvrdí, že byla v posteli úžasná.

Podívejte se na Primu už tento pátek, kde uvidíte na Primě nový díl Přístavu ve 20.15!

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.