Středeční Přístav: Marek se potká s manželkou, od které utekl

Přístav od tohoto týdne můžete sledovat každé pondělí a středu. Středeční díl s názvem Dluh nabídne další rozvíjení příběhu Marka Skály. Tentokrát se za ním přijede podívat jeho manželka, od které utekl. Ta je na něj a jeho jednání pořádně naštvaná. Co řekne na Přístav?

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, uvidíte nově každé pondělí a středu. Čtvrtý díl uvidíte už tuto středu.

Marek společně s Romanem začínají vést hospodu Přístav, ve které se i za tak krátký čas tvoří štamgasti. Takový Radim Pátek (Petr Čtvrtníček) a tajemný Herbert Ouško (Norbert Lichý) se do Přístavu vracejí rádi, možná i proto vznikají malé hádky vyprovokované Radimem, který se chce za každou cenu dozvědět, co vlastně Herbert dělá. Lidé totiž říkají, že dělá u "tajných".

Objev ztracené ženy

Markovi ve středu přibude jedna velká vráska navíc. Jeho Tereza se nečekaně objeví ráno před hospodou. S papírem v ruce a pořádně nabroušená. Marek ví, že se hádce nevyhne. Tereza nakonec stráví na hausbótu noc, ale sama. Marek se svou manželkou neumí mluvit tak, aniž by se rovnou nepohádali.

Vzteklá Tereza vytvoří několik situací, které by mohly jejich dlouholeté manželství, na které těžce dýchá rozvod, zachránit. Všechno se zdá marné. Romanovi a Céčkovi (další ex-hokejka a kamarád Marka) se Tereza však zdá okouzlující. Marek je nechápe, ale na žádnou jinou nemá ani pomyšlení. Vypadá to, že Přístav bere jako velký restart celého života. Je v něm i Tereza?

Scény jako z filmu

Žárlivost Pepy Krupičky (Martin Zounar) už začíná po deseti letech s Krupicí trochu překračovat meze. Pepa Pavlínu doma tajně zamyká (ona na něj vždy inteligentně vyzraje). Pavlína si však nikdy nezvykne na scény na veřejnosti, které Pepa začal dělat. Momentálně žárlí na cizince Marka a Romana.

Automechanik ze Zátoky se pak většinou snaží za žárlivé scény omluvit, je však otázkou, kdy toho Pavlína bude mít tak akorát dost.

Přístav uvidíte už tuto středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.