Tak se Mili vyděsila k smrti! A může za to Pepa Krupička!

Přístav II (21) – Jak se Mili lekla

Co Milenku Pátkovou vylekalo k smrti? Podívejte se na exkluzivní video z Přístavu, jenž uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Když Milenka čistí auta zakáznic Pepy Krupičky, málem se vyděsí k smrti. V autě je totiž brzy ráno člověk a vypadá to, že nedýchá? Co se to děje?

Mili má poslední dobou dost těžké týdny, kromě toho, že se starala o maminku, tak se také učí řídit, což má jako zábavu půlka Zátoky, ale Mili si chce splnit sen a dojíždět za uklízením autem do Benátek. Oficiálně řidiček nemá a bude jezdit načerno.

Kdo to leží v autě?

Nabízí se jednoduché vysvětlení, Pepa Krupička si přivezl z porodnice malého Alfonse. Pepa se o syna strašně bojí, ale to se dalo z jeho chování během těhotenství jeho přítelkyně už očekávat. Noci ale bývají krušné, malý Alfons nespí a bude celou rodinu. Náctiletá Anča je tedy pořádně vytočená a Kobliha má pořádné nervy. Ačkoliv se Pepa snažil Alfonse uspat, nic nepomáhalo, a tak se raději zdekoval do garáže, kde ho našla pracovitá Mili.

Sledujte páteční Přístav na Primě ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.