Seriály a filmy

11. listopadu 2016 21:55

Petra Kloidová

Toto byla nejvíc sexy scéna ze 78. dílu Přístavu: José a Ivana znovu v objetí!

Pokud jste viděli v pátek večer nebo v našem online archivu díl č. 78, víte, co se stalo ve vztahu Ivanky a Josého. Dva single rodiče se konečně dali dohromady a dost roztomilým způsobem!

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Není žádným tajemstvím, že Josého a Ivanku to k sobě vždycky přitahovalo jako magnet. Zatímco se José rozvádí a Ivanka utekla nedávno z vlastního svatebního obřadu, ty dva spojuje osud dál poměrně často. Jejich domluva z první společné noci, která se událala skoro před rokem, zněla jasně: taková noc už se nikdy nebude opakovat.

Když už to vypadá, že nic...

Jenže časy se mění a jejich životy se znovu spojily. Ivana nabídla Josému, aby se k ní nastěhoval a platil nájem za jeden pokoj v chatě. Josému je jasné, že nebude obyčejný nájemník. A ačkoliv to během celého dílu Přístavu vypadá, že ti dva se tak stydí, že to nakonec nedopadne, spojí je jedna společná noční vycházka z vlastních ložnic. A pak? Pak vezmě José osud do vlastních rukou...

Podívejte se na tuto scénu ještě jednou.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.