V pondělí se Krupice vrátí z dovolené, jak bude pokračovat vztah s Markem?

Přístav (31) - upoutávka

Krupice se vrací z delší dovolené u moře, kam utekla před urputností Pepy. Nejen, že nachází v Zátoce na svém gauči někoho jiného, ale bude muset konečně vymyslet, co se svým životem. Roman se rozhodl udělat v přátelství s Markem velký krok. Co uvidíte v pondělním Přístavu?

Krupice se vrací do Zátoky a místo Pepy na svém gauči nachází úplně cizího muže. Dojde k hodně vtipné situaci, kterou ji snad vysvětlí Pepa a zároveň ji prozradí, že pro ni koupil celý dům. Krupice je překvapená, ale uvědomuje si, že ve svém životě chce něco úplně jiného. Ještě ten večer jde za Markem, kterého hodně překvapí.

Poté, co Marek atakoval Romana, zda spí s jeho ženou Terezou, Roman jde do útoku. Je vidět, že jeho láska k Tereze je zkrátka daleko vážnější než jeho přístip k přítelství. Roman Terezu miluje a udělal by pro ní všechno na světě, což také v pondělí dokáže. Rozhodne se totiž vytvořit si zástěrku, aby Marek nepojal žádné podezření. Jeho kamarádka, která je více chytrá než pěkná, přijede na víkend a bude hrát utajovanou milenku Romana. Roman ji prozradí, že tohle divadlo se děje kvůli Tereze.

Chce se Tereza rozvést?

Jenže Tereza se náhle vrátí do Zátoky a najde Romana s jeho údajnou milenkou společně v koupelně. Oheň je ihned na střeše a Romana čeká dlouhé vysvětlování. I tak jde Tereza za svým mužem, aby se ho zeptala, jak to plánuje s jejich manželstvím dál. Marek nemá náladu nic řešit, a tak Terezinu otázku obrátí proti Tereze. Chce se Tereza rozvést?

José se chce utopit

Ruský večírek a portrétování ruské rodiny nakonec dopadne výborně. Nic tomu však zpočátku nenasvědčovalo (José nerozumí ani slovo rusky), ale všechno nakonec zachrání Dr. Jonáš, který v Rusku kdysi studoval a ještě k tomu umí uvařit ten nejlepší boršť pod sluncem.

José se na večírku opije a jeho depresivní nálada s ním pořádně zamává. Pod záminkou, že je ten nejhorší umělec na světě, který se musí živit portrétováním Rusů, se jde zcela opilý utopit do místní řeky. Do ledové vody pro něj musí skočit Roman. Roman se také rozhodne všechno říci Olze, jež o ničem, čím si teď prochází José, netuší. Jak Olga zareaguje? Stane se z ní žena činu?

To uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15 v seriálu Přístav!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.