V Přístavu se bude střílet

Přístav (20) - upoutávka

Středeční dvacátý díl Přístavu se ponese v pěkně napjaté atmosféře. V Přístavu během pátečního večera dojde k pořádné roztržce. A Johana? Té se třeba splní vysněný sen. Podívejte se na Primu už ve středu ve 20.15!

Tentokrát začneme poměrně nezvykle dr. Jonášem. Tomu se sice podařilo skoro nemožné – svést zubní sestřičku Arletu, ale ráno ho čeká pořádné překvapení. Jonáš má totiž dceru v teenagerovském věku, na kterou platí alimenty, její matka však musí do Německa na dlouhou služební cestu. Jonáš má tak před sebou jednu z nejtěžších zkoušek v životě – dovede vychovat dceru? Už začátky jsou tvrdé, oba dva zaspí do práce a do nové školy...

Přístav čeká vítání občánků

Braunovky a Drozdovi se chystají na vítání občánků, speciálně malé Klárky Pivodové a Markétky. Překvapení bude i pro dvojčata Drozdova, která si vysnila, že se budou jmenovat po svém tatínkovi. Změna příjmení však není tak jednoduchá, ale nakonec se zadařilo. Děti mají obrovskou radost. Pro zaměstnanou Olgu však José připravuje také velké překvapení. A budeme doufat, že se Olze bude líbit.

Johana se dočká svého prince na bílém koni

Johana byla v pondělí celá nesvá, protože jí Petr stále psal, aby s ním jela na festival. Johana se však bála toho, že tam potká i Petrovu přítelkyni. Petr překvapivě vzal vše do svých rukou a pro Johanu si přijel. Velkou překážkou bude ale Marek Skála, otec Johany. Marek chce pro svou dceru jen to nejlepší a není si jistý, jestli Petr je požehnání, nebo lekce v životě mladé Johany Skálové.

Pepa dělá scénu

Pepa dělá Krupici čím dál tím častěji scény i ve společnosti. Když Pavlína odmítla vypít jeho speciální čaj vytvořený z čajové směsi, která by měla Pavlíně pomoci otěhotnět, Pepa udělal žárlivou scénu i v Přístavu. Jeho uzurpátorská gesta se začínají čím dál tím víc stupňovat, ale Pavlína se nenechá, což Pepu rozčiluje ještě víc.

Bude se střílet

Ještě ten samý večer proběhne v Přístavu drobná přestřelka a rozhodně ne jen slovní. Marek nachytá Radima, který mu chce vykrást kasu. Radim však na něj vytáhne zbraň.

Zatímco je v Přístavu pořádně dusno, v Praze u Skálových to není o nic lepší, Roman přijede požádat Terezu o právnickou radu. Ta se mu však vysměje a z bytu ho vyhodí. Jenže jejich konverzace se rozvine dál a bude ještě hodně zajímavá...

Přístav uvidíte ve středu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.