V Zátoce se filmuje. Radim Pátek nakonec zrežíruje i režiséra!

V Zátoce se bude natáčet film, kde hraje jednu z hlavních postav malý Dan Drozd. Milenka a Radim Pátek se do filmařského řemesla vysloveně hrnou. Radim svým přístupem totálně odrovná režiséra. A Marka s Terezou čeká důležitý den.

Marek Skála se na svůj první rozvod po dvaceti letech pořádně připraví. Vezme si kvádro a před Přístavem na něj čeká nervózní Tereza. Bude to jejich poslední manželská vyjížďka do Prahy. Změní se něco v jejich vztahu? Bude celý soud bez problémů?

Rozvod Marka a Terezy

Oba dva jsou zaskočeni rychlostí soudu a faktem, že momentálně je už nic nespojuje. Tereza dokonce chce, aby si Marek nechal klíče od jejich pražského bytu, který připadl do vlastnictví Terezy. Marek přiznává, že je z celé akce dost rozpačitý. Dvojici exmanželů najde Johana s Petrem, kteří se vracejí z hor. Marek s Terezou rozvod pořádně zapili a jsou samý vtípek. Zatímco v Praze se odehrává velká zábava, Roman s Krupicí čekají v Přístavu. Nikdo z exmanželů jim nebere telefony. Ráno se rozhodnou zjistit, co se stalo, a do pražského bytu dorazí poměrně zaskočeni.

Filmování v Přístavu a u Pátkových

Filmová produkční potřebuje, aby Radim Pátek pronajal filmařům jeho chatu. Radim samozřejmě dělá všechno pro to, aby z filmařů vytáhl co nejvíce peněz. To ještě filmaři netuší, že jim Radim milerád zastoupí režiséra, kterého před tím nervově zcela zničí.

Díky vydírání Pátka se dokonce i Milenka ujme jedné role, kterou filmaři nazývají výmluvně "vesnická žena", zatímco malý Dan v roli svědka násilného činu válí a sleduje ho celá rodina. V Zátoce se objeví dokonce i slavný herec, jenž hraje vraha. Jedno pivo v Přístavu se však změní v několik a herec se probudí vedle jedné nejmenované místní krásky.

Pepa se mstí Mírovi

A tentokrát to není jeho budoucí exmanželka Krupice. Pepa se rozhodl, že si nenechá líbit napadení Mírou Šimáčkem v Přístavu, protože má zranění krční páteře. S najmutým právníkem dokonce dorazí do chaty Braunových. Míra se nakonec přizná Ivance, že svoje návaly vzteku naprosto nezvládá a slíbí Ivaně, že půjde k lékaři.

Přístav uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.