Veselé klapky: Kdo si popletl vlastní seriálové jméno?

Johana Skálová je z fanynek Petra celá divá. A tak musí nastoupit Lukáš, aby jí domluvil. Jakub Štěpán hraje Lukáše Smetanu a když sháněl Petra, tak si trochu popletl vlastní jméno. Podívejte se na veselou klapku z natáčení.

Jakuba Štěpána vídáte v Přístavu jako managera hudebníka Petra Dvořáka. Ten převzal veškeré praktické starosti na svá bedra, aby se mohl Petr soustředit pouze na hraní. Nikdo ovšem netušil, že Petr bude mít tolik oddaných fanynek. Hlouček holek pravidelně stepuje před domem, kde Skálovi bydlí, aby měly o svém idolu dokonalý přehled.

Občas mu nechávají i pěkné dárky na klice (jeden takový nese Lukáš) a Johana trochu šílí. Lukáš je tady od toho, aby jí vysvětlil, jak se to s fanynkami má.

Podívejte se na další veselou klapku, tentokrát se samotným Petrem Lexou:

Další veselé klapky můžete vidět i tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.