Viděli jste brutální hádku Johany a Petra? Rozejdou se ti dva?

Když muž přijde domů, očekává, že ve své posteli najde svou ženu. Podívejte se na brutální scénu Petra a Johany z pátečního Přístavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Petr Dvořák se jako hudebník vrací z koncertu na Moravě o den dříve, než očekával. S tím počítala i Johana, která strávila noc s Martinem Pátkem v chatě u jeho otce.

Chladná hlava a lhaní

Když Johana přichází ráno domů, najde Petra ve své posteli, což jí dost překvapí, ale udrží chladnou hlavu a rozhodně se nenechá vyvést z míry. Přiznávat se totiž rozhodně nehodlá, ačkoliv se Martinovi noc předtím svěřila, že miluje oba dva. Martin o tom však nechce slyšet a bude Johanu přesvědčovat, aby se konečně rozhodla.

Toho, že Johana není doma si samozřejmě všimla její máma, která už jasně tuší, co se v životě její jediné dcery děje. A s takovým zjištěním Johanu atakuje. Ta se s ní ale vůbec nechce bavit, je dospělá žena, která si o svém životě dokáže rozhodnout sama. To Tereza uznává.

Podívejte se na další páteční díl Přístavu ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.