Video: Céčko se vrací na místo činu, chce Milenku za milenku!

Všechny cesty vedou do...Přístavu. I o tom by mohla vyprávět nejen Tereza Skálová, ale i ex-hokejka Céčko, který si Zátoku zamiloval (spíše její ženy). K jeho překvapení potkal ve sprše i krásnou Milenkou, kterou chce za každou cenu okouzlit.

Všechny vaše cesty se potkají někdě v Přístavu. Zatímco Tereza utíká před kulkou s rudými karafiáty u ní v bytě, Céčko utíká před svým životem v Praze, který zaplňuje jeho manželka, děti a také jeho večně nespokojená milenka.

Když Milenka kvůli krádeži ztratí práci v místním konzumu, Radim se chopí svého ne-umění přesvědčovat lidi a zajistí Milence práci jako uklizečce pokojů v Přístavu. Céčko zrovna vychází ze sprchy, když se ti dva střetnou v nestydaté mlze ze sprchy. "Bože!" vykřikne Milenka, aby ji Céčko mohl velice vtipně odpovědět. Bývalý hokejista rozhodně nezahálí a rozhodne se Milenku ihned pozvat na rande.

Musíme však připomenout jeden velký fakt, Milenka už pár let randí s největším "zabijákem" z celé Zátoky...

Podívejte se na vtipnou scénu ze středečního Přístavu:

Další scény uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.