VIDEO: Co dostala Johana od Petra k narozeninám?

Johana slaví narozeniny a její přítel Petr pro ni připravil tajnou oslavu, dokonce i se svátečním obědem. Co však daroval Johaně jako dárek? Podívejte se na video z pátečního dílu. Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Johana rozhodně žádnou oslavu nečekala, a tak ji zástup gratulujících v Praze pořádně překvapí. Její první velká láska, Petr, se opravdu činil a připravil skvělou párty.

Johana dostala od táty Marka krásný puget, od maminky Terezy s jejím partnerem Romanem dokonce několi dárků - měla si vybrat jen jeden. A viditelně měla štastnou ruku, protože si vylosovala zájezd do Paříže pro dva. Nejspíš pojede Petr, to je jasné.

Ale co Petr dal Johaně? Podívejte se na video.

Narozeninový dárek jako téma hádky

Tereza s Marem nečekala, jak moc se Marka dotkne, že dárek nevybírali společně. Navíc, zájezd do Paříže byl poměrně drahým dárkem, který by si Marek nejspíš nemohl ani dovolit. Na Terezu je pořádně naštvaný a slízne to i Krupice, která ho nechala na oslavě samotného.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT ONLINE. NAJDETE JE NA PRIMA PLAY.

Přístav uvidíte už v páte ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte tento pátek v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek
Štítky dárek narozeniny hádanky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.