VIDEO: Co dostala Johana od Petra k narozeninám?

Johana slaví narozeniny a její přítel Petr pro ni připravil tajnou oslavu, dokonce i se svátečním obědem. Co však daroval Johaně jako dárek? Podívejte se na video z pátečního dílu. Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Johana rozhodně žádnou oslavu nečekala, a tak ji zástup gratulujících v Praze pořádně překvapí. Její první velká láska, Petr, se opravdu činil a připravil skvělou párty.

Johana dostala od táty Marka krásný puget, od maminky Terezy s jejím partnerem Romanem dokonce několi dárků - měla si vybrat jen jeden. A viditelně měla štastnou ruku, protože si vylosovala zájezd do Paříže pro dva. Nejspíš pojede Petr, to je jasné.

Ale co Petr dal Johaně? Podívejte se na video.

Narozeninový dárek jako téma hádky

Tereza s Marem nečekala, jak moc se Marka dotkne, že dárek nevybírali společně. Navíc, zájezd do Paříže byl poměrně drahým dárkem, který by si Marek nejspíš nemohl ani dovolit. Na Terezu je pořádně naštvaný a slízne to i Krupice, která ho nechala na oslavě samotného.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT ONLINE. NAJDETE JE NA PRIMA PLAY.

Přístav uvidíte už v páte ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte tento pátek v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek
Štítky dárek narozeniny hádanky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.