VIDEO: Johana a Petr se zase hádají. Johana napsala vzkaz jeho fanynkám!

Vypadá to, že Johana se horkotěžko smiřuje s faktem, že se s Petrem bude muset dělit společně s tisícy fanynek. A tak se Johana rozhodla ukázat všem slečnám, že Petr je jen její na jeho fanouškovské stránce. Podívejte se na ukázku z pondělní scény.

Johana Petra strašně miluje, ale také by ho měla nejraději jen pro sebe. Což se s jeho povoláním budoucí hudební hvězdy nedá příliš spojit. Petr má už teď tisíce fannynek nejen na Facebooku a ostatních sociálních sítích, ale některé fanynky stanují i před jejich dojem.

Johana se rozhodla rázně zakročit, a napsala vzkaz na facebookový profil fan klubu Petra. Žárlivé fanynky ji ihned daly najevo, kde je její místo a Petr je na Johanu pořádně naštvaný.

Johana si však myslí, že když je jeho holka, může si na jeho stránky psát co chce.

Podívejte se na celou scénu z pondělního Přístavu. Ten uvidíte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.