VIDEO: Johana a Petr se zase hádají. Johana napsala vzkaz jeho fanynkám!

Vypadá to, že Johana se horkotěžko smiřuje s faktem, že se s Petrem bude muset dělit společně s tisícy fanynek. A tak se Johana rozhodla ukázat všem slečnám, že Petr je jen její na jeho fanouškovské stránce. Podívejte se na ukázku z pondělní scény.

Johana Petra strašně miluje, ale také by ho měla nejraději jen pro sebe. Což se s jeho povoláním budoucí hudební hvězdy nedá příliš spojit. Petr má už teď tisíce fannynek nejen na Facebooku a ostatních sociálních sítích, ale některé fanynky stanují i před jejich dojem.

Johana se rozhodla rázně zakročit, a napsala vzkaz na facebookový profil fan klubu Petra. Žárlivé fanynky ji ihned daly najevo, kde je její místo a Petr je na Johanu pořádně naštvaný.

Johana si však myslí, že když je jeho holka, může si na jeho stránky psát co chce.

Podívejte se na celou scénu z pondělního Přístavu. Ten uvidíte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.