VIDEO: Krupice nachytá Pepu s jeho klientkou v posteli

Krupice se rozhodla, že se bude bránit, když jí budoucí bývalý manžel řekl, že ji u rozvodu zničí. Právnička, jež si říká Hyena, ji donutila navštívit znovu jejich společnou chatu v Zátoce. Obě dvě však čekalo překvapení. Podívejte se na scénu z pondělního dílu.

Pepu Krupičku žádost o rozvod totálně zlomil. Stal se z něj nesnášenlivý, popudlivý člověk, který se mstí. teď se mu však blýská na lepší časy. I když ho vyhodily z práce, rozhodl se založit autoservis jen pro ženy. A klientky se mu jen hrnou nejen do jeho autodílny. Jedna z nich s ním dokonce tráví i společné noci. Mladou krásku si Pepa přivedl dokonce i do Přístavu, aby se s ní ukázal. Krupice tak už ví, že Pepa začíná novou kapitolu života stejně jako ona začala tu svou s Markem Skálou, majitelem Přístavu.

Milostné překvapení

Krupice se tedy vrací do Přístavu nejen za Markem, ale i za manželem společně se svou právničkou, která chce obhlídnout majetek, o který bude s Pavlínou Krupičkovou u soudu bojovat.

Jak je vidět, doktorka práv se nepříjemných situací rozhodně nebojí. S Pavlínou navštíví neohlášeně chatu Krupičkových, kde najdou Pepu v milostném objetí s jeho klientkou. Bude Pavlína na Pepu žárlit? Kadeřnice z Prahy si uvědomí, že se nesmí nic uspěchat a léčit umí jen čas.

Přístav uvidíte na Primě už v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.