VIDEO: Marek Skála se vrací do Zátoky, Johana je nezvěstná!

Marek Skála zůstává s Krupicí v Praze, ale bude muset zpět do Přístavu, jeho dvacetiletá dcera Johana je nezvěstná. Policie mu volala, že našli ve středu na řece opuštěný hausbót. Marek je vystrašený a jede nejdříve za Terezou. Podívejte se exkluzivně na scénu ze 71. dílu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Jednou z nejhorších věcí, které se mohou stát rodičům, je samozřejmě ztráta potomka. Nemluvě o chvíli, kdy vám zavolá policie, že váš hausbót, v kterém žila vaše dcera, našla policie opuštěný ve středu řeky. Na Marka padly černé myšlenky a jede ihned za matkou Johany.

Oba dva se chystají všehno vyřešit v Přístavu. Nejhorší je, že telefon nebere nejen nezvěstná Johana, ale ani její přítel Petr. Stalo se mladé dvojici něco? Ví se pouze to, že se ti dva velice ostře pohádali...

Podívejte se na ukázku ze 71. dílu Přístavu. Ten uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.