VIDEO: Pavlína má nové plavky, co to udělá s Pepou?

Dovolená u moře se blíží a Pepa stále nacvičuje svoje plavání v řece, vždycky mu do toho však "něco" nebo "někdo" vleze. Pavlína si koupila nové plavky, což s Pepou naprosto zamává. Podívejte se na humornou scénu, u které sekunduje i Radim Pátek se svým dalekohledem.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15.

"Pavli, to si musíš hned vyzkoušet! Vypadáš jako hotová Afrodita," pojmenuje Pepa svou manželku Pavlínu po deseti letech společného žití. Pepa je v tomto případě ideální manžel... dokud nezačne žárlit. U jejich milostné scény dokonce sekunduje i Radim Pátek, který je momentálně na obchůzce po Zátoce a neštítí se nahlédnout i na intimní radovánky ostatních obyvatel.

Moře a dítě je priorita

Pepa se i tak stále připravuje na to, že se za chvíli ocitne v moři. Snaží se využít každého krásného dne v Zátoce, aby se naučil plavat. S kruhem a svým typickým panděrem se šourá k řece, ale většinou se do vody nikdy nemůže dostat. Stále ho někdo vyrušuje.

Pepa je zoufalý, je neplavec a někdo mu nakukal, že i jeho spermie jsou neplavci, proto s jeho Krupicí ještě nečekají vlastní dítě.

Podívejte se na milostnou scénu Pepy a Pavlíny:

Přístav uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.