VIDEO: Pavlína má nové plavky, co to udělá s Pepou?

Dovolená u moře se blíží a Pepa stále nacvičuje svoje plavání v řece, vždycky mu do toho však "něco" nebo "někdo" vleze. Pavlína si koupila nové plavky, což s Pepou naprosto zamává. Podívejte se na humornou scénu, u které sekunduje i Radim Pátek se svým dalekohledem.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15.

"Pavli, to si musíš hned vyzkoušet! Vypadáš jako hotová Afrodita," pojmenuje Pepa svou manželku Pavlínu po deseti letech společného žití. Pepa je v tomto případě ideální manžel... dokud nezačne žárlit. U jejich milostné scény dokonce sekunduje i Radim Pátek, který je momentálně na obchůzce po Zátoce a neštítí se nahlédnout i na intimní radovánky ostatních obyvatel.

Moře a dítě je priorita

Pepa se i tak stále připravuje na to, že se za chvíli ocitne v moři. Snaží se využít každého krásného dne v Zátoce, aby se naučil plavat. S kruhem a svým typickým panděrem se šourá k řece, ale většinou se do vody nikdy nemůže dostat. Stále ho někdo vyrušuje.

Pepa je zoufalý, je neplavec a někdo mu nakukal, že i jeho spermie jsou neplavci, proto s jeho Krupicí ještě nečekají vlastní dítě.

Podívejte se na milostnou scénu Pepy a Pavlíny:

Přístav uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.