VIDEO: Pepa si koupil elektrickou dečku, aby zahřál svoje spermie

Oplodňovací dovolená sice nevyšla, Pepa ale na svém dítěti pracuje stále. Rozhodl se dokonce, že svoje spermie zahřeje. "Oni ti říkali, že jim je zima," směje se mu Krupice. Podívejte se na ukázku z pondělního dílu!

V pondělí uvidíte další díl Přístavu už ve 20.15 na Primě!

Pepa dostal během jednoho ze svých melouchů z opravy aut (za vyměnění všech čtyř propíchaných pneumatik) zaplaceno v naturáliích. Elektrická dečka pro důchodce, kterou často nakupují u tzv. Šmejdů, Pepovi dodala další naději v tom, že jednou by mohl mít s Krupicí svého vysněného potomka. Jen musí ty spermie pořádně zahřát!

Pepa na svou dečku dostal obrovskou slevu, z dvaceti tisíc na rovných dvanáct tisíc (no, neber to!). Pepa je nadšený, zatímco jeho Pavlína na jeho nákup pohlíží s daleko větším despektem. My si však nemůžeme pomoci, Pepova nekonečná láska ke Krupici je naprosto roztomilá!

Podívejte se na scénu z pondělního Přístavu:

Další díl Přístavu uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.