VIDEO: Přistoupí Jonášovy ženy na mnohoženství? Hlasujte, která ho zabije první!

Jonáš si vymyslí skvělý nápad, jak si neodříct ani jedno sousto. Jelikož má doma v Zátoce už jednu ženu Arletu, ale zároveň by se k němu chtěla vrátit jeho bývalá přítelkyně, profesorka matematiky, Dagmar Kloudová, má snadné řešení. Kdo z jeho žen ho zabije dříve?

Nebyl by to Dr. Jonáš, aby své vlastní problémy nevyřešil tak, že z toho on sám vždy vyjde, řekněme, příjemně. I to uvidíte na Primě v pátek ve 20.15 v Přístavu. Všechny postavy tento díl dochází k určitému zjištění, nebo nápadu, jak vyřešit svůj problém. A že má místní zubař jeden veliký. Dvě ženy, které chtějí jednoho muže? To nikdy nemůže dopadnout dobře, ale Jonáš se snaží, seč mu síly stačí.

Utajené mnohoženství se před ženami pěstovat dlouho příliš nedá. Když se profesorka Kloudová objeví nečekaně v hospodě Přístav, Jonáš volí zpočátku utěk, pak ho ale napadne spásná myšlenka. Jeho dcera Linda propadá z matematiky a Kloudová by ji mohla doučovat. Arleta mít radost nebude, ale doučování je doučování. Napadne vás, kdo nakonec navrhne mnohoženství Jonášovi? Budete překvapeni!

Více se ale dozvíte v pátek ve 20.15 na Primě během sledování seriálu Přístav!

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.