VIDEO: První hláška Milenky z premiérového dílu!

Už 26. srpna v pátek uvidíte premiérový díl Přístavu, pokračujeme po prázdninové pauze. Ve 20.15 uvidíte i radu Dr. Jonáše Milence, která právě řeší to, že její fenka Etika je nemocná. Vypadá to, že kromě angličtiny je Milenčinou silnou stránkou i převádění měr. Podívejte se na video.

Před prázdninovou pauzou jste mohli vidět 66. díl Přístavu, kde Marek Skála dostal vážné ultimátum od Romana. Buď bude na 100% v Přístavu, nebo prodá Josému podíl hospody.

NEPAMATUJETE SI, CO SE DĚLO V MINULÝCH DÍLECH PŘED PRÁZDNINOVOU PAUZOU?

750 gramů svíčkové diety

Milovaná fenka Etika manželů Pátkových neprožívá zrovna šťastné chvíle. Nežere a Mili je jasné, že se něco děje. Pro radu jde za Dr. Jonášem, protože si myslí, že Etika má něco se zuby.

Dr. Jonáš využije situaci pro vlastní pobavení a nakáže Etice držet masovou dietu (Etika do té doby žrala jen zbytky), tomu se Pátek brání, protože je to drahé. Ze strachy o Etiku však přistoupí na dietu, která spočívá v pojídání pravé svíčkové.

Co dalšího uvidíte v novém dílu po prázdninové pauze?

V 67. dílu, který uvidíte již 26. srpna v pátek ve 20.15 na Primě, uvidíte pokračování. Marek Skála ultimátum přijal a Roman čeká na jeho vyjádření. Mezitím Josému přijíždí jeho dvojčata společně s malou Klárkou z italských Benátek, kde žijou se svou matkou Olgou. José je nervózní a snaží se vyrovnat exotickým Benátkám. Rozhodne se dětem zařídit zajímavý, ale pořádně náročný program. Při společně trávených chvílích se José dozví další informace o nevlastním italském tatínkovi dětí a zároveň milenci Olgy, což bude pro Josého těžká zkouška.

Premiérové díly Přístavu uvidíte už 26. srpna v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.