VIDEO: Pyšta chce pomoci Adamovi s dvěma dívkami, protože by to nezvládl!

Slovenský zedník Pyšta má stále trable se ženami. Žádná ho nechce, ale když viděl Adama Draka, jak si do hausbótu vede rovnou dvě, rozhodl se mu v tak prekérní situaci pomoci. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Přístavu

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě. V premiérové epizodě se hodně pobavíte, protože Pyšta se rozhodl na nic nečekat (ostatně jako vždy) a zakročit pomoci kamarádovi ve stylu muži sobě.

Adam Drak se v minulém dílu představil jako nový spolumajitel nejen hausbótu, ale i Přístavu. Všichni jsou z toho v šoku, nikdo to nechápe. A zbytek Zátoky už ho teď nemá rádo. Nakonec se ještě ukazuje, že Adam nebude patřit mezi ty, kteří se, řekněme, upracují k smrti.

Adam už během práce sbalil dvě studentky a vede si je na hausbót společně s dvěma lahvemi vína. V tom ho Pyšta jako správný kamarád nemůže nechat a jde mu pomoci vše zvládnout. Jenže Adam mu společně s holkami ujíždí na hausbótu.

Jak to Pyšta vyřeší? Podívejte se sami!

Celý díl Přístavu uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15!

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.