Seriály a filmy

30. listopadu 2016 21:00

Petra Kloidová

VIDEO: Roman se hroutí, musí jít zplodit dítě!

Romanovi už tento pátek zamrzne jeho slavný úsměv. Chlapíkovi, který má na rtech vždycky nějaký vtípek, všechny vtipy dojdou. Jeho bývalá přítelkyně Hanka je v Přístavu a chce zplodit dítě, nejlépe teď hned. Podívejte se na vtipnou scénku z pátečního Přístavu.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

Bývalá přítelkyně Romana chce dítě, ale příroda jí to nedovolila, jelikož je zamilovaná do své přítelkyně. A tak ji napadl Roman, s kterým to v posteli vždy klapalo a jehož geny by se rozhodně hodily budoucímu potomkovi.

Domluva mezi dvojicí žen a Romanem trvala hodně dlouho, protože Roman si musel promluvit se svou přítelkyní Terezou. Té se samozřejmě Romanovo rozhodnutí nelíbilo, ale respektuje ho.

Když se však obě ženy objeví nečekaně v Přístavu, Romana zasáhne dlouho očekávané dost nečekaně. Hana jde rovnou na věc, jelikož má momentálně plodné dny, jdou dělat s Romanem dítě! Roman se cítí právoplatně pod tlakem a hroutí se v kuchyni za smíchu Marka Skály a rozkazování Hanky.

V Přístavu je však i Romanova přítelkyně Tereza, která se s celou věcí vyrovnává těžko. Co jí Roman řekne?

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Podívejte se na premiérový díl Přístavu už tento pátek na Primě ve 20.15.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.