Víte, jaké má Mili tělesné míry? Sledujte, jak si řekne o sako soudkyně Terezy

Přístav II (17) – Mili chce sako Terezy

Mili Pátková se do Přístavu vrací v celé parádě. Ale jedna paráda se jí líbí u Terezy Skálové. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili Pátková se konečně vrátila od maminky a pořádně to v Zátoce zase rozjela - čeká ji totiž hodně práce. Doma je nepořádek jako v tanku. Martin a Radim jsou pořád doma. Kobliha je ve vysokém stupni těhotenství, takže Mili bude konečně muset uklízet i ní.

U Terezy Skálové uklízí také a během svého šmejdění si všimne, že má Tereza krásný kousek v šatníku - bílé sako. A to si chce vyzkoušet. Podívejte se o další bizarní prosbu Mili Pátkové! Poslechněte si jaké má Mili míry!

A co bude Mili říkat na to, že její nevlastní syn má možná novou holku Johanu? Mili Johanino přespání u Martina v autě minule zrovna neschvalovala...

Podívejte se na upoutávku celého dílu pátečního Přístavu:

Podívejte se na Přístav ve 20.15 na Primě už tento pátek!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.