Začnu poprvé péct kvůli Šimonovi, prozradila Petra Hřebíčková

TOP STAR - Přístav pečení cukroví

"Vždycky jsem byla jen vděčný jedlík, když se jednalo o pečení cukroví, letos však poprvé začnu kvůli malému," říká představitelka Olgy Drozdové, která stejně jako její seriálová postava prožívá životní štestí ve formě čerstvého potomka.

Seriálová postava Petry Hřebíčková je už trojnásobná matka, v seriálu se stará o nejmenší dceru Klárku, zatímco v reálném životě se Petra těší ze svého prvního potomka Šimona. Ten se narodil letos v červenci. Šimon se samozřejmě stal součástí jejího života, a tak ho Petra bere někdy i na natáčení seriálu, které probíhá párkrát v měsíci.

Vánoce kvůli Šimonovi

Kvůli Šimonovi také poprvé začne péct na Vánoce. "Vánoce si užijeme hlavně my dva, protože malý z těch dárečků ještě moc mít nebude, " směje se. Herečka si nedávno vyzkoušela pečení rovnou před kamerou v Přístavu. "Moje maminka a sestra skvěle pečou a letos se těším, že začnu i já péct kvůli synovi," říká Petra Hřebíčková.

Hana Gregorová, která hraje v Přístavu nepraktickou milovnici umění Libuši Drozdovou, je známá jako skvělá kuchařka, jež dováží na natáčení skvělé pochutiny pro celý štáb. Pečení ji však moc nebaví, i když ji cukroví strašně chutná. "Když ještě žil Radek (Brzobohatý, pozn. red.), tak na cukroví vždycky chodil a na Štedrý den toho už půlka scházela," vzpomíná Hana Gregorová.

Jak si užijou ostatní seriálové postavy Vánoce? Můžete se těšit na další díly seriálu Přístav v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky cukroví Vánoce

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.