Zákulisí: Kolik knedlíků doopravdy snědl během natáčení Petr Čtvrtníček?

TOP STAR - Přístav - Petr Čtvrtníček

V pondělí Přístav zažil jednu kulinární soutěž. Během křtu rybí kuchařky Ouška se totiž seběhla soutěž o pojídání švestkových knedlíků. A soutěžící? Samozřejmě ti největší chlapáci z celé Zátoky. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení.

Jedny z nejtěžších scén, které můžete vidět ve filmu a seriálu, jsou právě ty "jídelní". Stále se totiž musí dohlížet na dostatečné a logické množství různých potravin a doplňovat je tak, aby na sebe scény navazovaly i v takových detailech, jako je množství snědeného jídla a upitých drinků.

V seriálu Přístav jste mohli momentálně sledovat soutěž o to, kdo sní nejvíce švestkových knedlíků. Mezi sebou se utkali dr. Jonáš (Bob Klepl) a Radim Pátek (Petr Čtvrtníček).

Přece se to nevyhodí!

Zatímco ostatní herci po natáčení takových scén většinou inkriminovaný druh jídla nemohou ani vidět, Petr Čtvrtníček překvapil všechny. Švestkový knedlík přežvykoval totiž ještě během rozhovoru. "Snědl jsem jich třicet a teď jsem si dal ještě jeden, protože můj protihráč Bohoušek Klepl je nesnědl, takže tam zbyly ještě dva. Přece se to nevyhodí," oznamuje Petr Čtvrtníček.

A jaké bylo opravdové číslo sněděných knedlíků? To vám možná v rozhovoru prozradí spíše Bob Klepl než Petr Čtvrtníček.

Podívejte se na rozhovor!

Další díl Přístavu uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek