Celebrity

11. února 2022 09:50

Ondřej Mrázek

Přítel zlaté Ester Ledecké konečně odhalen! Hvězda českého sportu chodí s tímhle fešákem

Ačkoliv zlatou medaili z lyžařského super-G letos na olympiádě v Pekingu Ester Ledecká neobhájila, zopakovaný parádní úspěch na sbowboardu už jí nikdo neodpáře. Teď ovšem hvězda českého sportu bude pár dní řešit jiné starosti. Na veřejnost totiž konečně prosáklo, s kým mladá kráska randí.

S informací o vztahu 26leté Ester Ledecké přišel čerstvě deník Blesk. Ten tak díky údajně důvěryhodným zdrojům z českých tenisových kruhů prozradil, že se trojnásobná olympijská vítězka už od loňského roku stýká s tenistou Robinem Staňkem.

O vztahu se vědělo od října

Samotná královna snowboardingu se k nové lásce přiznala poprvé v říjnu. „Ano, jsem zadaná,“ uvedla tehdy na křtu knížky svého otce. Posléze dodala, že se jedná o někoho z její branže. Většina lidí tak měla za to, že Ledecká randí se snowboardistou či lyžařem. Nakonec tím ale byl myšlen jednoduše fakt, že je její přítel rovněž sportovcem.

Ledecká ovšem jakékoli detaily ze svého nového vztahu od té doby přísně tajila. Vyhýbala se ostatně i jakýmkoli fotkám s fešáckým tenistou. Přesto však párkrát uklouzla, když byla spatřena s vysokým blonďákem v okolí jejího pražského bytu. No a právě jeho identita byla konečně potvrzena.

Seznámení v Řecku?

Staněk strávil značnou část loňského léta na řeckém ostrově Lefkada, který už dlouhé roky patří taktéž k oblíbené destinaci Ledeckých. Ester se tam pravidelně připravuje na novou sezonu, například na windsurfu nebo prkně taženém za lodí. To je ostatně i druhé vodítko k tomu, že mladý pár spolu skutečně randí. Právě na takovém člunu byl totiž zachycen i samotný tenista.

Důkazů je ale více. Oba sportovci mají například stejného sponzora. Většinu fotek tenisty navíc komentují i členové olympijského týmu Ledecké. Její trenér Justin Reiter například Staňkovi pod jeden z čerstvých příspěvků napsal: „Pěkná fotka. Tu musel dělat skvělý fotograf.“ Kohopak tím asi myslel? To je z odpovědi Staňka víceméně jasné: „Ten nejlepší,“ odepsal se smajlíkem mladý tenista.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.