Ďábelské Prostřeno! bude plné překvapení i kritiky. Proč se soutěžící ocitnou v pekle?

Prostřeno! XXVII (11) - upoutávka

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Tentokrát se u stolu, v kuchyních i při zábavě sejdou dva muži a tři ženy. V Pardubickém kraji se dohromady dala další parta odvážných, kteří se rozhodli, že světu předvedou, jak to zvládají v kuchyni.

Bojovat budou nejen s taktikou a trémou, ale také s úkolem týdne, kterým je vložení křupavého elementu do menu tak, aby nikdo nepoznal, že tam nemá co dělat. Budou se u stolu objevovat pletichy, nebo tentokrát půjde čistě jen o vaření? Komu se dařit bude, komu nikoliv a kdo to nakonec celé vyhraje? Vše zjistíte už v pondělí. Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17:50 a dozvíte se více.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Herec Jan (24) je svobodný, ale rodinu už má

Má dvě nevlastní děti – dceru a syna – a jednu vlastní dceru. Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně a Jan je pro každou srandu. Rád si vyzkouší něco nového. S chutí připraví dobrou zábavu v roli Lucifera, ukáže zajímavý pohled na prostředí pekla i s čerty a také to, že s nimi jsou žerty. Pokud by vyhrál, peníze by použil na nákup pro děti a na vybavení bytu. Povede se mu menu připravit před kamerou na jedničku a zaujmout hosty? A kolik bodů mu po zásluze nadělí? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Pěstoun Pavel (52) v Prostřeno! již účinkoval

Účast v soutěži si chce vyzkoušet ještě jednou, získat další zkušenosti a poznat nové přátele. Pokud by vyhrál, peníze by věnoval dětem a jeli by všichni na společnou dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví hudební vystoupení. Pavel si vybral své menu, protože věří, že by s ním mohl zvítězit. Má rád tato jídla a umí je dobře připravit. Jen aby všechno šlo hladce, až zaúřaduje tréma. Sledujte už v úterý, jestli se Pavel může těšit na kulinářský koncert, nebo je naopak přesvědčený o něčem, co hosté neocení. Proč bude francouzská cibulačka spíše česká?

Středa: Pěstounka a provozovatelka muzea Irena (57) se věnovala také profesi krajkářky

Je rozvedená a má dvě dospělé děti. Je babičkou jednoho vnoučete a dvě děti má v pěstounské péči (Petru, 18 let, a Denisu, 15 let). Hosty pozve do svého osobitého domu plného věcí –⁠ až se u ní někteří nebudou cítit komfortně. Irena účinkovala v pořadu v roce 2015. Ráda si to zkusí ještě jednou. Pokud by vyhrála, koupila by si kovový altánek. Jako zábavu si pro své hosty připraví focení v retro stylu. Tato jídla si vybrala, protože je má ráda. Jak její umění ohodnotí ve středu hosté? Co řeknou na obyčejný jahodový pudink? Dívejte se!

Čtvrtek: Budoucí maminka Jaroslava (28) má velkou rodinu, o kterou se musí starat

Do pořadu se přihlásila sama, protože je teď hodně doma a popud jí k tomu dala její kamarádka. Má nyní dost času a ráda by si vyzkoušela něco neobvyklého a ochutnala nová jídla. Pokrmy, které uvaří, si vybrala, protože by je měla zvládnout připravit v daném čase. Tato jídla také hezky vypadají, pokud se tedy vše povede. Jen kdyby hosté nemuseli na hlavní chod tak dlouho čekat. Jaroslava se těší na nové zkušenosti, ráda pozná nové lidi a ochutná jídla, která nezná. Zaujme její menu obsahující obligátní vepřovou panenku? A zvládne ještě připravit úkol týdne? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Pátek: Studentka Sára (19) se věnuje studiu a miluje cukrařinu

Do pořadu se přihlásila sama, protože si chce vyzkoušet, jaké je vařit před televizní kamerou. Pokud by vyhrála, peníze by investovala do svého snu stát se skvělou cukrářkou. Jako zábavu si pro hosty připraví zdobení a plnění makronek, které si soutěžící odnesou domů jako dárek. A proč právě zvolené menu? Na začátku léta připravila pro přátele malé degustační menu a pokrmy jí schválili jako nejlepší volbu. Bude její možná až moc složitý jídelníček stačit na výhru, nebo se jí dařit nebude? Proč u ní budou hosté muset jíst v rukavičkách? Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.