Prostřeno! s hvězdami reality show. Čekání, bláznivé kostýmy a zákeřná taktika

Hvězdy reality show – Prostřeno! S29 (6)

Prostřeno! bude tento týden v nezvyklé sestavě – s hvězdami reality show. K plotně i prostřenému stolu půjdou ti, kteří se už s diváky o své životy a talenty podělili – Simona Míková, Pitty, Věra Patt, Julian Záhorovský a Karel Frýd.

Znáte je z obrazovek, účastnili se společně i jednotlivě nejrůznějších reality show. Dvě ženy a tři muži, které už jste v obývacím pokoji měli. Díky tomu začali plnit stránky bulváru a víte o nich prakticky vše. Kromě toho, jestli umí vařit. Kdo se bude bát, komu to nepůjde a kdo předvede, že vaření je jeho silnou stránkou? Jak se komu v kuchyni bude dařit připravit naplánované složité i jednodušší menu a kdo se nejvíc zapotí u přípravy úkolu týdne, kterým je tentokrát příprava chuťové vzpomínky na reality show?

Zjistíme, jak se bulvární celebrity umí postavit k plotně, co na ní zvládnou vykouzlit a kdo bude taktikem týdne. Bude vůbec někdo takový, nebo celý týden uplyne v pohodě, každý den bude skvěle ladit a na hroty vůbec nedojde? Sledujte Prostřeno! a třeba zjistíte, že vše nemusí být výhradně české a klasické, ale také světové a moderní. Nebo to bude úplně jinak? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku na prima+ a na televizních obrazovkách a hlasujte!

Pondělí: Podnikatelka Simona Míková (32) si udělala moderátorský kurz, její menu bude v angličtině

Jako první se k plotně postaví moderátorka rádia Kiss Simona Míková. Ta zkoušela v televizi najít lásku. Tu nenašla, zato našla sama sebe. Od své účasti v reality show se hodně změnila. Začala pracovat sama na sobě a užívat si života. V kuchyni se umí otáčet, menu připraví světové – chicken strips with green salad, pumpkin soup, chicken tacos a brownies with s’mores. Hosté si u čtení menu budou lámat hlavu, co je co. A zábava bude roztleskávací, Simona vezme hosty na trénink cheerleadingového družstva. Simona má skvělé rodiče a úžasného bratra, který je o osm let mladší a je velký bojovník. Bojoval s rakovinou, proti níž mu lékaři dávali velmi malou šanci. Dnes je to už šest let a on je tři roky v remisi. Tuto výzvu Simona přijala, protože ráda překonává svoji komfortní zónu – a vaření před kamerou pro ni výstup z komfortní zóny je. Těší se, že bude mít možnost poznat další fajn lidi, se kterými bude mít něco společného. Ráda ochutná, jak kdo vaří, a chce také zažít týden plný dobré zábavy. Ráda připravuje rychlé recepty, ale co na její menu řeknou hosté? A jak si tato parta sedne? Sledujte už v pondělí.

Úterý: Podnikatel Petr Krejczy (44) by část výhry předal na charitu

Účastník druhé řady VyVolených se už nevěnuje travesti show, ale má vlastní kosmetický salon. Zaměřuje se především na pánskou kosmetiku a sám vypadá daleko mladší, než ve skutečnosti je. Pity s oblibou chodí cvičit. Má rád operu a volný čas tráví se svým přítelem a pejskem. Sám o sobě tvrdí, že je veselý a hodný, někdy až blbý. Ve svém věku je už smířený se vším. Jak zaujme jeho menu? Pity hosty pozve do bytu, ve kterém žije s partnerem. Je to právě jeho přítel, kdo doma vaří, Pity se ale nechce nechat zahanbit, a tak si své menu společně s ním natrénuje. Partner bude přítomen i u vaření, ale jen jako poradní hlas, vařit bude Pity sám. A připraví jídla svých blízkých, když nachystá: lehký italský předkrm s domácím pečivem podle M., domácí cibulovou polévku podle V., špíz s chimichurri omáčkou a přílohou dle chuti podle P. K. a štrúdl s vanilkou a vaječným koňakem podle M. V kuchyni to Pity nakonec docela zvládne, bude mu ale mírně váznout obsluha a servírování. Hosté se tak musí připravit i na čekání. Sledujte už v úterý.

Středa: Babička na plný úvazek Věra Patt (56) považuje účast v Prostřeno! za dobrý nápad

Středeční soutěžní menu nachystá účastnice první řady VyVolených Věra Patt. Mezi její koníčky patří muzika – DJ a zpěv. Má ráda sport, baví ji hokej. Diváci se dozví, jak šel její život po úspěšné reality show dál. Věra žije v malinkaté garsonce v centru Prahy, kterou má naplněnou spoustou upomínkových předmětů z VyVolených. Nechala si všechno, co s úspěšnou reality show souviselo – kromě županu, podpisových karet nebo drobných upomínkových předmětů má doma třeba i ubrousky s logem pořadu. Věra sází na odvážné menu, když připraví barevné, zdravé překvapení, babiččinu polévku, fondue Bourguignonne a domácí omáčky a roládku Helenky Vondráčkové. Věra bude mít co dělat, aby své menu vůbec stihla. Hosté se musejí připravit na spoustu čekání a improvizace. U hlavního chodu bude málem hořet a na zábavu dorazí host – DJ Uwa, Věřin kamarád. Komu bude její kuchyně chutnat a donese ji její snaha k vítězství? Věra tento týden bude taktizovat, protože si přeje vyhrát. Nebude se bát udělit někomu jen jeden bod. A nebude to zaslouženě. Sledujte už ve středu.

Čtvrtek: Specialista na komunikaci Julian Záhorovský (38) rád skládá hudbu a vzpomíná na 90. léta

Ve čtvrtek předvede, co u plotny dovede, finalista pěvecké reality show Julian Záhorovský. Je šťastně zadaný. Vede veselý, klidný život a doufá, že to tak zůstane. Nikomu nikdy nevařil a tohle vše bere jako příležitost se něco naučit. Dnes už se neživí jen hudbou, ale pracuje i jako specialista komunikace. Ve volném čase rád jezdí na snowboardu a na inline bruslích. Miluje výlety a taky se zrovna nedávno přestěhoval do nového domu. Vlastně je v něm úplně čerstvě, zažije tak velkou premiéru v kuchyni. Julian sází na devadesátkové menu, když pro své hosty připraví: střelu z 90. let, český unikát, 90‘ bombu a pohár vítězů. Julian téma večera hostům prozradil, a tak měli šanci se na něj připravit a dorazit v zajímavých outfitech. Devadesátkových. Věra nepřijde s úsměvem na tváři, přes noc se jí v hlavě rozležel její večer. Uvědomila si, že se jí dotkly kritické poznámky soupeřů, a nechce si nechat nic líbit. Přinese Julianovi snaha výhru? Dívejte se už ve čtvrtek.

Pátek: Kondiční specialista Karel Frýd (38) byl od dětství veden ke sportu, činky nechá zvedat i soutěžící

V reality show, ve které byl, se mu říkalo Plyšák, je to ale spíš sporťák. Karel se živí jako kondiční specialista a osobní trenér. Samozřejmě miluje sport, pohyb a hlavně svou rodinu. Karel je hrdým otcem dvou dětí a hosty pozve k sobě domů, do baráčku, který je plný krásných fotek šťastné rodiny. Ani Karel moc času v kuchyni netráví, ale i on se na svůj večer náležitě připraví a vsadí na jídla, která sám zvládne nachystat: pesto z medvědího česneku a vlašských ořechů na čerstvém chlebu, polévku z červené řepy a fenyklu, trenérův monstrózní flák hovězího masa na šťouchaných brambůrkách a nejlepší palačinky na světě. Na konzumaci steaku si Karel připraví překvapení – příbor, jenž bude vypadat jako činky, takže si při jídle všichni zaposilují. A zábava bude u místních hasičů, které Karel obdivuje. Sám by se také chtěl stát dobrovolným hasičem. Těší se, že v sobě najde toho kluka jako na učilišti, když se učil vařit, a předvede něco, co lidem vyrazí dech. Ne všichni fitness lidé musí vařit striktně podle diet, jde to i jinak. Bude jeho menu vítězné? Sledujte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.