Prostřeno! Aby mohla Hanka uvařit, bude muset přelézt plot!

Studentka Hana (18) se chystá na maturitu, přitom si ale stihne odběhnout k plotně. Jak se jí její večer povede?

Na to, že o sobě Hana tvrdí, že nejraději vaří těstoviny a v kuchyni není příliš zkušená, pustí se do přípravy menu, které by jí nemusel závidět lecjaký profík. Už jen dezert, lávový koláček, je dobrotou, která srazila vaz mnoha předchozím soutěžícím. Zadaří se Haně obhájit své kuchařské umění a odnést si výhru?

Podívejte se, jak Hanka přelézá plot, protože si zabouchla klíče:

Jistě ví, jak hrát, její tatínek, navíc Hančiným přičiněním, v pořadu Prostřeno! byl. Před osmi lety. Takže je možné, že se dcera potatila a některé vychytávky získané od tatínka využije. Přizná se k rodinné účasti v Prostřeno!, nebo ne?

Podívejte se, jak Hanka nezvládne stres:

Hanka se bude ze všech sil snažit, aby byl její večer tím nejlepším. Nesníží bodování ostatních její věk a kritika, že je na výhru příliš mladá? V úterý se to dozvíte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.