Prostřeno! Blanka servíruje orgasmus. Podaří se jí uspokojit chuťové buňky soupeřů?

Soutěžící z Prostřeno! se těší na páteční dezert. Podává se orgasmus. Budou soutěžící spokojeni, nebo si pod tímto slovem představují něco lepšího?

V pátek Blanka servíruje orgasmus. Ostatní se smějí, že to může jen Blanka. Kdo si nakonec orgasmus nad talířem prožije a kdo má vyšší nároky?

Podívejte se, zda-li se soutěžícím podaří dosáhnout orgasmu:

Dojde také na diskuzi na téma těsta. Kdo pozná listové těsto a kdo bude tvrdit, že to listové těsto rozhodně není? A kdo bude mít nakonec pravdu? Ví Blanka, co koupila, nebo se v přípravě svého menu trochu ztratila?

Jak to bylo s těstem. Podívejte se:

Operátorka logistiky Blanka je vysloveně rodinný typ. Její život se točí kolem dcery a péče o rodinu. Do pořadu se přihlásila, aby měla možnost se porovnat s ostatními a případně získala výhru. Pokud vyhraje, tak peníze investuje do domácnosti. Na ostatní soutěžící Blanka působí jako živel a stejně excentrické a neodhadnutelné bude – minimálně podle názvů – i její menu. Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.