Blanka z Prostřeno! nechce pustit ke slovu své soupeře

Blanka z Prostřeno! je k nezastavení. Stále něco povídá a má ve všem jasno. Ostatní soutěžící by si možná také rádi popovídali. Povede se jim to?

Ve středu vaří Tomáš. Retrochod – lomnickou hranici. Co na ni hosté řeknou a bude maso dostatečně měkké? Kdo se bude ošívat a kdo si přidá. A je tatarka doplňkem jídla, nebo prasárnou? Gerd má jasno!

Tomáš splácá páté přes deváté, podívejte se:

Blanka také. Ta se do Tomáše pustí, že je příliš odtažitý. Nejspíš vedoucí. Jaká je pravda? Je to machýrek, nebo milý kluk? Nakonec Tomáš poprosí Blanku, aby nechala mluvit ostatní. Vezme si to osobně, nebo se opravdu začne chovat tak, aby i ostatní mohli sdělit svůj názor?

Blanka se neumí krotit. Podívejte se:

Finanční poradce Tomáš se rozhodne přijmout hozenou rukavici a provařit se k vítězství. Pracuje jako finanční poradce, realitní makléř a developer. V současné době je hodně pracovně vytížený, ale každou volnou chvíli věnuje své rodině. Relaxovat jezdí s rodinou na odpočinkové víkendy. Je ženatý a s manželkou je již přes šest let. Ve střídavé péči mají manželčina syna z předešlého vztahu, kterému je deset let. Do soutěže ho přihlásila jeho manželka, protože ví, že má rád výzvy. Tomáš nabídku s nadšením přijal. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na dovolenou s rodinou. Jako zábavu si připraví soutěž na hádání jídla – hádej, co jsem za jídlo.

Jak jeho snahy v kuchyni ohodnotí hosté? Dívejte se už ve středu.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.