Seriály a filmy

13. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Budou základem pro italské tiramisu špagety, jak se domnívá Lída?

Ambiciózní Petra (27) připraví bezlepkové menu a s hodnocením své večeře není spokojená. Hosté málo chválí.

Zkušená hostitelka Petra je ambiciózní a určitě má tah na bránu, ale soupeři její představy poněkud hatí. Petra si uprostřed týdne připravila náročné menu a doufá, že z úst hostů uslyší jen chválu, soupeři ale přišli skleslí, unavení, Nele je snad i trochu špatně. Nebo poté, co včera zdárně odvařila, už taktizuje? Petra zatím mluvila nejvíce, nyní má dost práce v kuchyni a zábava a konverzace u stolu váznou. Hosty nijak neoslní pracná kuřecí galantina (původně ani nevěděli, o co jde), ani hráškové cappuccino, polévka je docela sladká, pro někoho možná i řídká.

Je Jakub narcis?

Hlavní chod, což jsou hovězí líčka na černém pivu s bramborovým pyré a kořenovou zeleninou na másle, je však vynikající, na tom se všichni shodnou. To Petře ale ke spokojenosti nestačí. A Lídě zase nestačí pyré, kaše by si naložila určitě víc. Špatné není ani tiramisu s jahodami… „Co hostům přelétlo přes nos a proč jsou tak zaražení?“ zajímá podrážděnou hostitelku. Reakce ji překvapí a nějak se s odpovědí nedovede srovnat. Zábavu na poslední chvíli změní, sama se jí neúčastní, radši sedí v kuchyni a snaží se rozdýchat vlastní špatnou náladu.

Dívejte se na Prostřeno! ve středu 14. 12. od 17.45.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.