Další perla v Prostřeno! Uhodnete, co je to brundvejs?

Maminka Soňa (31) pozve své hosty na poměrně nepřístupné místo. Navíc skládá reparát z účinkování v pořadu. Zadaří se jí tentokrát?

Na to, že o sobě Soňa tvrdí, že je pro každou legraci, k účinkování v pořadu přistoupí vážně. Nejde totiž o malé peníze a její početné rodince by se jistě hodily. A má i velkou šanci na výhru. Jako maminka početné rodiny jistě vaří každý den, takže u sporáku rozhodně není žádným nováčkem. Navíc si ráda užívá roli hostitelky, takže i v tomto směru budou její touhy naplněny měrou vrchovatou.

Jako dezert bude brundvejs, naštěstí někteří znají správnou výslovnost:

Má ráda sushi – což je s podivem, neboť tvrdí, že ryby zrovna dvakrát nemusí, ale vsadí na mezinárodní menu obsahující především klasiku z americké a francouzské kuchyně. Navíc takovou, která se v Prostřeno! objevuje poměrně často. Zaboduje?

Hostů bude víc, podívejte se, kdo se ještě dostaví:

A přizná se k tomu, že v Prostřeno! se již před lety objevila? Nebo si takticky tuto informaci nechá pro sebe? V úterý se to dozvíte!

Podívejte se, jak Lukáš zvládne konverzaci o taktizování:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.