Finále Prostřeno! bude jako hostitelka sama, zábavné a živelné

Na chalupě poslední hostitelky Isabely (61) to bude zábavné, živelné a trochu překombinované.

REPRÍZA Na finále u Isabely jsou soupeřky zvědavé. Isabela je totiž ze všech nejtemperamentnější, navzdory svému věku. Stihne toho hodně, vystřídala spoustu profesí, ještě před čtyřmi roky si udělal kuchařský výuční list. Bohaté menu je poskládané z různých chutí, ale servírování bude takové rustikální, chalupářské. Hostitelka se nebude obtěžovat ani s ubrusem.

Podívejte se, jak dělá Isabela arašídovou omáčku:

Upeče nejlepší úkol týdne, ale své dobře ochucené kuřecí karbanátky rozdá návštěvě za pochodu při šmejdění, kde je opravdu na co se dívat. A nepřekvapí, že v polévce u majitelky dvou velkých koček se nějaký ten chloupek najde. Ne všechno půjde jako po drátkách, Isabelu naštěstí jen tak něco nerozhodí. Začne vajíčkovou tlačenkou, plněnými rajčaty a okurkami, tlačenka se jí povedla a chutná dokonce i Nikole, která ji jinak moc nemusí. Hráškový krém by byl chutný, ale na stůl se dostane už bohužel vychladlý.

Hlavní chod bude lehce překombinovaný:

Isabele jde vaření, u něhož jí hodně pomáhá mixér, od ruky, ale překombinuje a neohlídá hlavní chod. Telecí Casablanca se změní na vepřové, protože telecí maso prý hostitelka nesehnala, ovocná omáčka je dost sladká. A vepřový špíz s arašídovou omáčkou je hodně vysušený, skoro spálený. Napraví to až hezky podávaná jablka v županu s vanilkovou omáčkou, ta se hostitelce povedla. Naštěstí nálada na její pěkné chalupě u stolu vonícího dřevem zůstává výborná…

Jak celý ústecký týden dopadne? Která z dam to vyhraje? A bude to výhra zasloužená?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.