Hosté v Prostřeno! dostanou všechny chody v plastových krabičkách

Monika si na servírování zřejmě moc nepotrpí. Chce hostům v Prostřeno! ukázat něco nového.

Ví, že tělo pro to, aby správně fungovalo, potřebuje správné palivo. A tak si připraví pro své hosty lehké pokrmy, které zasytí, ale nezničí. Tato jídla si vybrala, protože obsahují vše důležité pro tělo a má ráda tuto kombinaci surovin.

Podívejte se, jak hosté hodují z krabiček:

Jídlo je pro ni nezbytnou součástí života, jak ale sama tvrdí, je potřeba přemýšlet nad tím, co organismu dáváte. Není v jídle vybíravá, ovšem vybírá si hosty ke stolu. Nesnesla by neurvalce s neslušným chováním.

Podívejte se, jak hosté reagují na jídlo bez přílohy:

Monika servíruje jídlo v krabičkách. A svěří se, že nejí moc pravidelně. Nabídne svým hostům knedlo vepřo zelo. Z krůty a bez knedlíků. Jak s tím zaboduje? Martin se přizná, že Naďu Urbánkovou podcenil a zařadil ji, byť nevědomky mezi céčkové zpěvačky.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.