Seriály a filmy

13. května 2021 13:00

Aneta Gretzová

Intriky, tabulky, propočty…V Prostřeno! bude odhalen promyšlený plán taktizování!

Odejít na konci týdne s výhrou by si přál asi každý soutěžící Prostřeno! Někdo je kvůli tomu dokonce schopný hrát nečestnou hru.

Finanční obnos ve výši 60 tisíc korun není zrovna málo. Pro většinu z těch, kteří se přihlásí do Prostřeno!, je to bezesporu hlavní motivace, proč být lepším hostitelem než ostatní. Ne všichni ale bojují o výhru čestně, jen za pomoci vlastních kuchařských dovedností. Nedostatky v kuchyni a honba za peněžní odměnou pak vedou některé soutěžící k vymýšlení podlých taktik!

Roli hlavní taktičky týdne na sebe tentokrát vezme čtvrteční hostitelka Kamila. Překvapí ještě vůbec někoho, že se do Prostřeno! přihlásil člověk, který chce vyhrát díky taktizování? To už asi těžko… Vidět, s jakou chladností Kamila mluví o svém plánu na obelstění svých soupeřů? Nad tím pozvedne obočí nejeden divák. Kamila dokonce na kameru odhalí svou propracovanou tabulku bodování jednotlivých večerů!

Podívejte se, jak Kamila plánuje svou cestu k úspěchu:

S tím, jestli se ostatní soutěžící budou na její počínání koukat negativně, si velkou hlavu nedělá. „Jelikož se to bude vysílat s odstupem, tak je mi to víceméně jedno. Ty peníze mi za to stojí,“ přiznává Kamila s klidem. Co jí ale vede k takovým činům? Na svou obranu Kamila v Prostřeno! povypráví o nelehké životní situací, které momentálně čelí. Pronajatý sklepní byt, do kterého si také pozve své hosty, například není vybaven troubou ani pořádným sporákem. Příprava několikachodového menu tak pro ni bude opravdovou výzvou.

Trefí se Kamila se svými propočty do toho, jaká bude realita? Nebo se přepočítá a výhra jí unikne přímo před očima?

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.