Seriály a filmy

3. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Jan z Prostřeno! tvrdí, že se necítí být Romem. Proč? A co si o tom myslí Ondrej?

Ve čtvrtečním Prostřeno! opět propukne vášnivá debata. Jan vystětlí, proč se necítí být Romem a jaký vnímá rozdíl mezi sebou a Ondrejem.

Ve čtvrtek vaří Jan. A ostatní mu vrátí, jak se dosud choval. Nad talíři se Jan přizná, že se necítí být Romem, Ondrej to nedokáže pochopit, a v neposlední řadě ostatní zaskočí, že se nestýká s rodinou. Jan má pocit, že je jiný než Ondrej. Je tomu ale opravdu tak? Debata je opravdu zajímavá, nenechte si jí ujít.

Je Jan Rom, nebo není? Podívejte se:

Debaty ale pokračují. Pánové Ondrej a Jan se baví o sportu. Kdo se hýbe a kdo ne? Kdo se jen chlubí a kdo potřebu vytahovat se nemá? Ondrej Jana podezírá, že lže. Fakt?

Jan tvrdí, že je vášnivý sportovec. Podívejte se:

Skladník Jan je čerstvě zamilovaný. Rád by založil rodinu, a třeba i proto se rozhodl přihlásit do našeho pořadu. Žije sám a děti zatím nemá. Podle svých slov měl zatím smůlu na ženy a byl na ně vždy moc hodný. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád pozná nové lidi a nové chutě. Pokud vyhraje, tak by vzal přítelkyni na wellness víkend. Takže se bude snažit. Vaří od dětství a jistě se bude chtít blýsknout skvělými dobrotami, které má ověřené roky praxe. I proto, že radost své partnerce udělat zajisté chce.

Mají lívance šanci na výhru? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.