Prostřeno! Jirka čeká, až bude bůček prohlášen za zdravou potravinu!

Vyučený kuchař Jiří (38) se snaží o výhru proto, aby zalepil dluhy z minulosti. Podaří se mu jich zbavit, nebo bude jeho výkon u plotny průměrný?

Třetí hostitel se sice kuchařem vyučil, oboru se ale nikdy nevěnoval. I tak může jeho přiznání působit na ostatní jako výhoda, za kterou se strhávají při hodnocení body.

Podívejte se, jak to má Jirka s bůčkem:

S přítelkyní hubne od začátku roku 2020. Chodí na dlouhé procházky, stravují se zdravě, přemýšlejí o každém soustu. Zkrátka proto, aby měl jistotu, že tělu dávají s partnerkou vše potřebné.

Jirka naservíruje exotickou polévku, podívejte se na videu:

V Prostřeno! se rád přiučí novinkám, které se zdravé stravy týkají. Je přece jen nováčkem v tomto stylu stravování – dosud vařil klasiku, ale cítí, že je čas na změnu. Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.