Seriály a filmy

29. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Lenka v Prostřeno! uvaří technikou sous vide. Vědí její hosté, co to znamená?

Lenka v Prostřeno! ukáže, co to znamená vařit technikou sous vide. Reakce hostů budou opravdu rozmanité.

V pátek se Lenka pochlubí, že pracuje na psychiatrii. Nemístná Romanova poznámka všechny vytočí. A proč si Lenka právě tuhle profesi vybrala?

Podívejte se, co na Lenčinu profesi řekne Roman:

Lenka servíruje předkrm, který se jí rukama. Bude to ostatním vadit, nebo ne? A proč riskla netradiční pokrm pro tuto soutěž? Co by jí na něj řekl mistr etikety Ladislav Špaček? A hlavně, Roman prohlásí, že to celé odflákla. Ivana jediná jí rozumí.

Netradiční předkrm, podívejte se:

Lenka vaří technikou sous vide. Vědí hosté, co to znamená, umí to přečíst a odhadnou, co jim přistane na talíři?

Podívejte se, Lenka vaří sous vide:

Sestřička na mateřské dovolené Lenka plánuje stát se porodní asistentkou. Přihlásila se sama, protože je už dlouho na mateřské a měla potřebu udělat něco bláznivého. Má ráda společnost a ráda hostí návštěvy, tak si chtěla vyzkoušet i účast v tomto pořadu. Lenka nepředpokládá, že by vyhrála, ale pokud by se to stalo, tak by peníze investovala do domu a dětem by je dala na spoření. Jako zábavu si pro své hosty připraví zdobení skleněné placatice barvami na sklo – hosté si to odnesou domů jako dárek. Menu jí pomohl vybrat její manžel a jsou to jídla, která mají rádi. Budou ale také vítězná? Jak to vše dopadne, uvidíte už v pátek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.