Marcela z Prostřeno! se zajímá o sexuální magii!

Nejstarší hostitelka Marcela (70) uspořádá bulharský večírek.

Proč alternativní léčitelka Marcela plánuje bulharské menu? Její milovaný manžel byl Bulhar a jsou to jídla, která hostitelka dobře zná a umí je připravit. Banice, mekice, lutjenice, i takové výrazy budou padat během vaření. A Marcela své kolegyně i diváky ráda zasvětí do tajů bulharské kuchyně. Předkrmová banice je pečivo ze speciálního lístkového těsta plněného balkánským sýrem. Šopský salát, jak má prý vypadat, je s pečenými paprikami. A paprik je ve středu opravdu hodně, jsou i v kuřecí polévce, kde někomu vadí syrová rajčata, ale třeba Petře nevšední polévka chutná.

Podívejte se, jak dělá Marcela šopský salát:

Ljutenica je bulharské lečo, kam nepatří klobása ani vajíčko, jde o jednu z příloh k hlavnímu chodu, krůtím medailonkům. Další je tzv. tvídová rýže, Marcelina specialita. Jde o rýži s mákem, ale právě ta nikoho neuhrane, protože stihla vystydnout a je prý i převařená. Mekice s cukrem, to je poslední chod. Smažená sladká tečka není moc sladká a nejvíc ze všeho prý připomíná naše koblihy nebo langoše. Kromě krůty jsou všechna jídla dost mastná, což je další výtka k jinak chutné a zajímavé ukázce z balkánské kuchyně. Nálada u Marcely je výborná, starší ročníky si mají stále co povídat, hostitelka dbá na to, aby se nikdo nenudil. Během svého večírku kolegyně seznámí i s náplní své ezoterické činnosti a předvede malé čarování s mobilním telefonem.

Podívejte se, na co holky při šmějdění narazily:

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.