Prostřeno! Markéta osočí Katku z taktizování!

Markéta (25) má za muže myslivce, proto nepřekvapí, že do své večeře zařadí zvěřinu. A podle Romana má temperamentní hostitelka „motorovou hubu“…

Mladá, už dvojnásobná maminka Markéta je vyučená kuchařka a moc ráda peče dorty. Přestože profesionálně nevaří, je jasné, že doma u plotny jí to půjde pěkně od ruky. To ostatně potvrdila už včera, když vytrhla trn z paty Rosťovi s jeho palačinkami. Markéta je upovídaná, spontánní, společenská, osvědčí se i jako hostitelka, přestože pro někoho je jí až moc. Hlavně pro Katku, tyhle dvě si tedy do noty moc nepadly, Markéta si myslí, že omezený jídelníček a Kateřininy kritické poznámky jsou především taktika. Katka totiž nejí ryby – a na předkrm bude tataráček z lososa.

Katka remcá

Další chod – opět s nudlemi od babičky a mraženou zavářkou – se zdá Kateřině pro změnu „planý“. A jak dopadne krůtí a srnčí steak s houbovým ragú a americkými bramborami? Z toho má kuchařka Markéta zatím největší strach. Katka ještě nikdy v životě nejedla krůtu, zvěřinu a houby nemusí, jak bude hodnotit hlavní chod? Ostatním maso chutná, i když zvěřina by mohla být ještě o něco měkčí… Ale houbové ragú je prý vynikající – Markétě spadne po hlavním jídle velký kámen ze srdce.

Jedlík Rosťa

Cheesecake, to je pro hostitelku už jen „brnkačka“, povede se jí i úkol týdne, kterým stále ještě mate svoji hlavní soupeřku. Té se moc nelíbí ani praštěná zábava s balónky, i když i Katka nakonec s výhradami uzná, že se Markéta snažila a večeře se jí povedla…

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.