Prostřeno! Martinovy nudle jsou sice domácí, ale on je nedělal!

Tomáš je náhradník - Prostřeno!

Dobrácký Martin (31) doma vaří často a rád. I on se uchýlí k malé lsti…

Operátor kalicí pece se musí občas docela držet, aby mu jeho vstřícný úsměv vydržel po celý večer. Katka znovu překvapí svým chováním, jídla, na která tolik spoléhal, ne všem chutnají. Přitom se tolik snažil! Jenže není to jen Katka, která občas u stolu zlobí, také Petra všechno nesní, dokonce jí vůbec málo, a Bára poté, co odvařila, je u stolu také docela často slyšet. Martin na předkrm usmaží slané palačinky ze špaldové mouky a v těstě se špenátem, které teprve ještě dodatečně naplní bohatou oblohou. Hosté se těšili na předkrm i na vývar, který je dobrý, ale jsou ty krásné nudle, které dostanou zvlášť, opravdu domácí? Domácí jsou, ale nepřipravoval je Martin, nýbrž je uválela jeho maminka. To si ale Martin nechá radši pro sebe.

Nudle dělala maminka

Hostitele zklame ohlas na jeho hlavní chod. Lososa na pomeranči podává s kuskusem, který holkám nechutná. A také se podivují nad tím, že má losos na sobě kůži… Nepečený dortík, se kterým si dal Martin docela práce, holkám trochu připomíná dort pejska a kočičky – je v něm prostě až moc chutí. A zábava? Ta je až moc kontaktní!

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Martinovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek