Seriály a filmy

5. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Mirek z Prostřeno! způsobí faux pas svou nechutí ke krevetám

Vojtěch z Prostřeno připraví jako předkrm krevety. Všichni až na Mirka si pochutnají. Mirek vyřeší situaci po svém...

Ve čtvrtek vymyslí Vojta neotřelé zpracování úkolu týdne. Tofu v trojobalu. Jaké to asi bude a jak jeho styl hosté ocení? Petr má výhrady už předem, Sára se těší.

Podívejte se, jak Vojta připravuje tofu:

Ve čtvrtek Vojta servíruje krevety. Mirek to nedá, není schopný je polknout. A cítí se kvůli tomu – jako kretén. Jak se na jeho nechuť dívají ostatní?

Mirek není schopný spolknout krevety. Podívejte se:

Prodejce Vojtěch se do pořadu přihlásil sám, protože to považuje za velice dobrý nápad. Žije s rodiči v rodinném domě. Má dvojče – bratra, který žije v Kanadě. Vojtěch je svobodný a bezdětný. Před půl rokem se vrátil z Kanady, kde studoval a pracoval. Doufá, že mu nikdo nenabídne ovar, který nejí. Jinak je poměrně tolerantní a ze všeho nejvíc miluje středomořskou kuchyni. Takové ale nebude jeho menu. To bude mezinárodní, takže je velká pravděpodobnost, že úkol týdne se v něm ztratí. Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Co se o hostiteli dozvíme?

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.