Prostřeno! Ondřej si o Andrianě myslí, že je zcela hloupá!

Nejstarší hostitel, důchodce Jaroslav (67), se svěří se svým trápením, večeři ale připraví bohatou.

Jak se cítí poslední hostitel mezi mladými? Těm se moc líbí jeho upravená zahrádka na Proseku. „Moc šancí si nedávám, protože mám proti sobě čtyři mladé lidi, kteří jsou nevyzpytatelní,“ vidí celkem pesimisticky svoje závěrečné účinkování pan Jaroslav. Jarda pozve soupeře do domečku, kde bydlí se svou přítelkyní. Milují psy, proto by poslední hostitel věnoval část výhry na psí útulek, dům zdobí vzpomínky na čtyřnohé miláčky. Jarda je vyučený řezník, pak se dal na podnikání v potravinářství, zažil vzestupy i pád, prý mu pak moc pomohla jeho přítelkyně.

Ondřej ztrapnil Andrianu

Nepřekvapí, že hostitel má rád maso, vepřová panenka je v předkrmu, steak bude opět na hlavní chod. A Jaroslav k masu rád kombinuje chutě ovoce i zeleniny. Úkol týdne je už ve druhém chodu, chřest se ale dostatečně nerozmixoval, v polévce zůstala dlouhá vlákna. Sladká tečka, tvarohová žemlovka, je sice poslední dobou docela módní moučník, tady si ale žemlovku soupeři spojili spíš se vzpomínkou na školní jídelnu. Andrianě se zdá moučník moc obyčejný, zato Ondřej rafinovaný a škodolibý. Opravdu ji chtěl schválně shodit „před národem“, když se jí marně zeptal, zda zná autora reprodukce se slunečnicemi na stěně? Že to neví? Chodí na uměleckou školu, ale o teorii a historii umění zbla netuší? Přituhuje, Andriana je z toho rozcitlivělá a také se jí dotkne poslední zábava – projížďka na invalidním vozíku není pro každého. Je to ale spíš elektrický vozík pro seniory, ostatní si z toho zase až tak nedělají. To spíš z toho hodnocení… Prozradí na konci pořadu Ondřej, jak a proč bodoval tak proklatě nízko?

Chřestová polévka

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.