Seriály a filmy

2. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Padnou silná slova! Veronika se s Radkou už nikdy nechce vidět!

Čtyři ženy z Jihočeského kraje netrpělivě vyhlížely aspoň jednoho muže – a nakonec se dočkaly. Přišel Martin, který se navíc snažil společnost bavit.

Na taktiku se tentokrát moc nehrálo, ve hře byly ale jiné věci. Třeba Radka a Veronika už se znají z minulosti a moc se nemusí. Proč? Kvůli Radčině muži! Šlo snad o nějaký vztahový trojúhelník? Radka si o Veronice navíc myslí, že má až příliš kladný vztah k alkoholu. Pravda je, že Veronika svůj večírek uprostřed týdne moc nezvládla, zato podávala žabí stehýnka! A v sobotu se tahle parta sejde k Poslední večeři. Tedy pozvánku dostanou všichni a budou také zvědaví, zda všichni nakonec dorazí. A nebude to žádné dlouhé vítání. Hosté se do sebe rovnou pustí – v hlavní roli Veronika a její hostitelské selhání a její rivalka Radka. Podaří se ty dvě usmířit?

Sledujte Prostřeno – Poslední večeře v sobotu 3. prosince v 17.35 na Primě.

Je Veronika alkoholička?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.