Seriály a filmy

15. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Petra a její upřímnost podruhé! Za každou cenu chce znát pravdu!

Benjamínek a tolerantní vegetariánka Barbora (16) uvaří ve finále sama maso! A neprohloupí.

Páteční večeři připraví benjamínek Barbora. Sama vegetariánka už od tří let, protože vyrůstala na venkově a nebylo jí jedno, jak končí její zvířecí mazlíčci, tak se konzumace masa radši vzdala, přestalo jí chutnat. V Prostřeno! to ale soupeřům nekomplikuje, tento týden udělá výjimku a maso nejen ochutná, ale i uvaří. Předkrm a polévka jsou racionální a bezmasé, naštěstí ale též dobré. Po lehkém jarním salátu s kozím sýrem a brusinkami a brokolicovém krému následuje kuřecí maso ve sweet chilli omáčce s kuskusem, jde o pikantní jídlo ovlivněné světovou kuchyní.

Petra je pořádně zklamaná!

Studentku gymnázia totiž vaření a všechno o výživě opravdu baví. Tradiční a dnes zase moderní je dezert – jablka v županu s ořechy a rozinkami. Jak si ale Bára poradí s celým večerem? Hosty přivítá v příjemném prostředí, ale tradiční hře na pravdu se během pátečního finále nevyhne. Dozvíme se konečně něco víc o Kubovi?

A kdo to tento týden v Pardubickém kraji vyhraje? Dívejte se na Prostřeno! z Pardubického kraje – bude i perníček…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.