Seriály a filmy

15. prosince 2016 13:10

Vánoční VIP Prostřeno! už příští týden!

Vánoční nadílka se kvapem blíží, advent vrcholí a televize Prima má pro své diváky atraktivní dáreček. Od pondělí do čtvrtka ve 20:15.

Rozbalovat si ho budou postupně v hlavním vysílacím čase od pondělí do čtvrtka, tedy od 20:15, kdy se mohou těšit na pohodové večeře plné vánoční atmosféry, se čtyřmi osobnostmi, které do tandemu doplní rodinní příslušníci nebo přátelé. Půjde o čistě dámskou jízdu, uvidíme tedy celkem osm půvabných dam, každý den jednu vařící, pečící a prostírající dvojici. V adventní porci VIP Prostřeno! se můžeme těšit na Veroniku Žilkovou s dcerou Agátou, Danielu Šinkorovou s kamarádkou Petrou, Alici Bendovou s její půvabnou sestrou Andreou a nakonec uvaří – rovněž se sestrou Adélou - Kateřina Kristelová. Na menu budou rodinné, cizokrajné i tradiční dobroty, a pastva to bude i pro oči. Ale pořád jsme v soutěži. Dámy sice ještě neví, o co se v tomhle VIP Prostřeno! hraje, ale protože sny se mají plnit o Vánocích, tak se také stane. Na někoho, kdo si to opravdu zaslouží, čeká nádherný Ježíšek. Sledujte VIP Prostřeno! Adventní porce z kuchyně známých osobností vás inspiruje, pobaví i dojme.

Pondělí: Jako první uvaří herečka Veronika Žilková a její dcera Agáta Prachařová

Pro Veroniku Žilkovou a Agátu Prachařovou to nebude první zkušenost s VIP Prostřenem. První večeře se odehraje u starší z dvojice doma, kde už Veronika jednou vařila se svým mužem Martinem Stropnickým a kde kdysi také představila dospívajícího syna Vincenta Navrátila, dnes už hereckou hvězdu. Tentokrát budou soutěžící dámy střeženy skoro jako princezny. Kvůli manželově ministerské funkci je v domě přítomná i ochranka. Kdo bude v kuchyni šéfovat? Není žádným tajemstvím, že Veronika i Agáta jsou velmi temperamentní, ale role v kuchyni si nakonec přirozeně rozdělí. Agáta přivede i syna Kryšpína, jehož jméno v menu prozradí identitu hostitelek. Veronika Žilková v rámci šmejdění ukáže betlém. Chybět nebudou vánoční historky, debaty o hubnutí i krásných postavách. Obě dámy se umí hlídat! U stolu se sejdou samé ženy, a tak všechny potěší zábava – návštěva mladého, pohledného faráře. Zpívat se budou i koledy, jak se v rodině s hudební a křesťanskou tradicí sluší a patří. Na stole bude kromě jiných dobrot čočková polévka a ryba.

Úterý: Daniela Šinkorová si jako posilu pozve svoji dobrou kamarádku Petru Valtrovou

Daniela Šinkorová na vánoční vaření k sobě do dvojice pozvala svou dobrou kamarádku Petru – výživovou poradkyni, u které se bude také vařit. Hosté nesou trochu nelibě, že nejsou doma u Daniely. Petra se během vaření nechá strhnout svou profesí a hlídá množství soli v jídle. Daniela, která pochází z Nitry, slibuje slovenské speciality, recepty jí poslala její maminka. I ona uvaří čočkovou polévku, ale ve slovenské verzi se smetanou a sušenými švestkami. Během vaření dámy recepty připravují společně. Daniela upeče jako bonus slovenskou specialitu pagáče, trochu jí však potrápí kynuté těsto. Nálada je v úterý výborná, hostitelky jen kmitají a Veronika Žilková sní celou mořskou rybu. Je to pro ni velký zážitek, normálně prý ryby nemusí. Jako zábava se bude hrát hádání předmětů.

Středa: Alice Bendová spoléhá na svoji sestru, báječnou cukrářku Andreu Liškovou

Alice Bendová měla volbu jasnou. Do kuchyně vzala svoji mladší sestru Andreu – krásnou dámu a jak Alice sama prozradila, bývalou modelku. Dnes ale hlavně zručnou cukrářku. Jejích schopností se bojí všechny soupeřky a očekávají dezert, jaký ještě neviděly. A tak se také stane, Andreino cukrářské umění všechny příjemně překvapí. Alice Bendová miluje moderní a pikantní kuchyni, hlavně asijskou. Její vánoční menu takové je – moderní, mezinárodní a lehké. Alice velmi spoléhá na svou sestru, ta ji ale překvapí, když si hned na začátku vaření musí odskočit pro čerstvé ovoce a Alici nechá zatím v kuchyni vládnout samotnou. Obě sestry jsou milovnice zvířat a během večeře panuje v domě Alice Bendové pořádný předvánoční chaos a zmatek – psi a děti se během večeře octnou i u stolu. Co prozradí dcera na svoji maminku Alici? A bude jí chutnat? Jak se jí zalíbí na dospěláckém večírku?

Čtvrtek: Kateřina Kristelová a její sestra Adéla Bučková mají napilno už od rána

Moderátorka Kateřina Kristelová hosty přivítá u sebe doma, v kuchyni jí bude pomáhat sestra - tanečnice. Ale protože mají dvě dámy večer představení, vařit se začne už velmi brzy ráno. Kateřina tak vstává o půl páté a štáb doma přivítá kolem páté hodiny ranní. Její sestra Adéla je maminkou malého miminka, které musí pravidelně kojit. Dámy si už za ten týden zvykly, že čas od času si Adéla odskočí nakojit. Ve svůj hostitelský den ale bude potřebovat každou minutu. Návštěva přijde najednou a nebude moct najít zvonek, aby se dozvonila. A tak budou známé dámy pod okny vykřikovat a vyzpěvovat, než je Kateřina uslyší. Sestava bude velmi rozverná, prostor stísněný. Dámy během šmejdění také překvapí, jak velkou knihovnu Kateřina Kristelová doma má. Hostitelka není žádná velká kuchařka, proto se spolehne na osvědčený rodinný recept s králíkem na zelenině a tradiční voňavý moučník s jablky. Na zábavu pak pozve dva gentlemany – sommeliéra a odborníka na výrobu čokolády.

Ani jedna z přítomných dam VIP Prostřeno! až do poslední chvíle netuší, o co vlastně hrají, jaká hlavní cena na ně čeká. Ve čtvrtečním finále se to samozřejmě dozví a výherkyně budou velmi mile překvapené. U koho ale nakonec výhra skončí a přinese tak Ježíška, jakého určitě nečekal?

Nalaďte se na Vánoce se svátečním týdnem VIP Prostřeno! Od pondělí do čtvrtka ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.