Petra z Prostřeno! spí na chodbě!

Petra (30) vsadí na českou klasiku, účast v pořadu je pro ni velká výzva.

REPRÍZA Třetí hostitelka bydlí v Jihlavě a v jejím poměrně malém bytě to žije. Musí se tam vejít Petra s manželem, dvěma dětmi, doma mají taky spoustu zvířátek. Petra se doma určitě necítí sama. Ale kuchyně – to je její nový splněný sen. Co tam Petra uvaří? Rozhodla se pro tradiční menu, chce potěšit svého dědečka a na hlavní chod připraví jeho oblíbený recept. Pečená kachna bude s jablky a tuplovanými přílohami. A zdá se, že Péťa si v kuchyni věří, hosty přivítá bez nervozity a s dobrou náladou. Bude ji potřebovat, protože předkrm nezačne nejlépe.

Podívejte se na postel na chodbě:

Plněná rajčata s nivou nejí Martin a Martina je zklamaná, že si s předkrmem Petra víc esteticky nevyhrála. Vývar, kde je i bujonová kostka a domácí drobení, se zdá holkám docela slabý. Měla tam snad Petra dát radši kostky dvě? A ještě ke všemu je bohužel polévka jen vlažná.

Poslechněte si o špatné zkušenosti s papiňákem:

Napraví to zklamání sytý hlavní chod? Pořádná porce nabízí nejen knedlík bramborový i karlovarský, ale i dva druhy zelí. S kreativní zábavou mamince pomůže i Petřina starší dcera, v kuchyni jí se šlehačkovou bombičkou pro změnu pomůže silák Pavel. Horké ovoce se zmrzlinou a domácí šlehačkou není náročný dezert, ale povedl se. Kopec čerstvé šlehačky, pod ním studená zmrzlina a na dně horké ovoce – sladká tečka jak má být. Kam ale zmizel úkol týdne?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.05.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.