Seriály a filmy

17. dubna 2017 10:00

Připravujeme Prostřeno! z Libereckého kraje

Prostřeno! bude příště v Libereckém kraji. Vyhrát 60 000 korun a hostitelskou čest k tomu se pokusí čtyři ženy a jeden muž.

Úkol týdne jim možná budou jejich předchůdci závidět – na severu Čech se musí vypořádat s několika pomazánkami, to by mohli účastníci hravě zvládnout. Co všechno uvaří, čím se navzájem pobaví, jakým výzvám budou čelit? Kdo to na Liberecku vyhraje? To uvidíte už příště!

V pondělí se k plotně postaví kadeřnice Petra (28), která pochází z Varnsdorfu, rok a půl už ale žije se svým přítelem a jeho synem v Liberci. První hostitelku baví sport, cestování a žonglování. Pro své hosty si připraví menu, kterému hodně věří, ale ne všechno vyjde tak, jak má. Polévka se zvláštním názvem hosty vůbec nenadchne, přirovnávají jí k podivné hmotě, kterou už někdo jednou jedl. Petra se nenechá kritikou rozhodit a hostům jako zábavu nachystá před domem pořádnou ohnivou show. Petřino menu: 1) Salát s kuřecím masem a sýrem 2) Polévka „Pepunie“ 3) Kuře s nádivkou, šťouchaný brambor 4) Tiramisu.

V úterý soutěžní večeři připraví prodavačka Dana (47), která je vdanou matkou dvou dospělých dětí a nyní pracuje jako kadeřnice. Dana je Romka a stěžuje si, že často musí čelit předsudkům. Je proto zvědavá, jak se hostům bude u ní doma líbit a zda si pochutnají. Doma má naklizeno, byt jako ze škatulky a hosté se těší i na romskou kuchyni. Dočkají se? A Dana jim bude ochotně odpovídat, dokonce i na dotazy, které ani nepadnou. Úterní zábava hosty zvedne ze židle a na předsudky už vůbec nikdo nemyslí… 1) Plněná brambora zapečená v alobalu 2) Hovězí vývar s domácími nudlemi 3) Losos se zeleninou a rozpečenou domácí bagetou 4) Sladké rodinné tajemství.

Středa bude patřit zdravotní sestřičce Darině (30), svobodné mamince skoro pětiletého syna Šimona. Ta hosty přivítá ve velkém domě, který postupně rekonstruuje. To v návštěvě vzbudí zvědavost – s kým tam žije, jak Darina zvládá starost o celý dům a o syna? A jak to vůbec má? Během večeře bude opět nejvíce slyšet Kamila, který se rád ke všemu vyjádří a na všechno má názor. Předkrm caprese bude soupeřům připadat moc obyčejný… A jak dopadne zbytek lehkého menu s italskými prvky? 1) Caprese s domácí ciabattou 2) Dýňový krém s opraženými dýňovými semínky 3) Plněný kuřecí steak se sicilskými bramborami 4) Jahody na pepři s vanilkovou zmrzlinou.

Čtvrteční soutěžní večer zorganizuje Aneta (21). Personální referentka se kvůli účasti v pořadu docela nedávno přestěhovala ke svému příteli, který chová hodně zvířat. V bytě tedy nežije dlouho, ale docela se tam vyzná. Musí se připravit na každou otázku, hosté jsou tento týden dost zvědaví a budou se vyptávat. Ke Kamilovi se v hodnocení jídla přidává i Dana. Mladá hostitelka musí vstřebat hodně komentářů a zodpovědět na spoustu otázek. Jak si s tím vším Aneta poradí? A jak se hostům bude líbit kulinářská zábava? 1) Pečené papriky se sýrem ricotta 2) Krémová česneková polévka s bylinkovým olejem 3) Dušené hovězí maso po burgundsku se šunkovými knedlíčky 4) Čokoládový dort z červené řepy.

Finále patří jedinému muži týdne, ženatému otci tří dětí, který za prací dojíždí do Prahy. Jako poslední se k plotně v pátek postaví ministerský úředník Kamil (38). Dámy jsou hodně zvědavé, jak si „jejich ministerský rada“ se svým vařením poradí. A kritikou se rozhodně nešetří. Zkoumá se pořádek, zařízení domu, prostřený stůl. Kamil bude u plotny trochu zmatkovat a pořádně se zapotí. A přestože je to večeře poslední, soupeřky ho rozhodně šetřit nebudou. Kamil od nich dostane rovnou čtyřnásobnou výzvu. Ale ani toho se nezalekne – smysl pro humor mu totiž rozhodně nechybí! 1) Parmská šunka s gorgonzolou a fíky 2) Pražma se zeleninou a bylinkami 3) Burger s hranolky a salátkem 4) Brownies.

Jak jediný muž týdne svůj večer ustojí? A kdo to celé nakonec vyhraje? To uvidíte v Prostřeno! už další týden!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.