Seriály a filmy

17. dubna 2017 10:00

Připravujeme Prostřeno! z Libereckého kraje

Prostřeno! bude příště v Libereckém kraji. Vyhrát 60 000 korun a hostitelskou čest k tomu se pokusí čtyři ženy a jeden muž.

Úkol týdne jim možná budou jejich předchůdci závidět – na severu Čech se musí vypořádat s několika pomazánkami, to by mohli účastníci hravě zvládnout. Co všechno uvaří, čím se navzájem pobaví, jakým výzvám budou čelit? Kdo to na Liberecku vyhraje? To uvidíte už příště!

V pondělí se k plotně postaví kadeřnice Petra (28), která pochází z Varnsdorfu, rok a půl už ale žije se svým přítelem a jeho synem v Liberci. První hostitelku baví sport, cestování a žonglování. Pro své hosty si připraví menu, kterému hodně věří, ale ne všechno vyjde tak, jak má. Polévka se zvláštním názvem hosty vůbec nenadchne, přirovnávají jí k podivné hmotě, kterou už někdo jednou jedl. Petra se nenechá kritikou rozhodit a hostům jako zábavu nachystá před domem pořádnou ohnivou show. Petřino menu: 1) Salát s kuřecím masem a sýrem 2) Polévka „Pepunie“ 3) Kuře s nádivkou, šťouchaný brambor 4) Tiramisu.

V úterý soutěžní večeři připraví prodavačka Dana (47), která je vdanou matkou dvou dospělých dětí a nyní pracuje jako kadeřnice. Dana je Romka a stěžuje si, že často musí čelit předsudkům. Je proto zvědavá, jak se hostům bude u ní doma líbit a zda si pochutnají. Doma má naklizeno, byt jako ze škatulky a hosté se těší i na romskou kuchyni. Dočkají se? A Dana jim bude ochotně odpovídat, dokonce i na dotazy, které ani nepadnou. Úterní zábava hosty zvedne ze židle a na předsudky už vůbec nikdo nemyslí… 1) Plněná brambora zapečená v alobalu 2) Hovězí vývar s domácími nudlemi 3) Losos se zeleninou a rozpečenou domácí bagetou 4) Sladké rodinné tajemství.

Středa bude patřit zdravotní sestřičce Darině (30), svobodné mamince skoro pětiletého syna Šimona. Ta hosty přivítá ve velkém domě, který postupně rekonstruuje. To v návštěvě vzbudí zvědavost – s kým tam žije, jak Darina zvládá starost o celý dům a o syna? A jak to vůbec má? Během večeře bude opět nejvíce slyšet Kamila, který se rád ke všemu vyjádří a na všechno má názor. Předkrm caprese bude soupeřům připadat moc obyčejný… A jak dopadne zbytek lehkého menu s italskými prvky? 1) Caprese s domácí ciabattou 2) Dýňový krém s opraženými dýňovými semínky 3) Plněný kuřecí steak se sicilskými bramborami 4) Jahody na pepři s vanilkovou zmrzlinou.

Čtvrteční soutěžní večer zorganizuje Aneta (21). Personální referentka se kvůli účasti v pořadu docela nedávno přestěhovala ke svému příteli, který chová hodně zvířat. V bytě tedy nežije dlouho, ale docela se tam vyzná. Musí se připravit na každou otázku, hosté jsou tento týden dost zvědaví a budou se vyptávat. Ke Kamilovi se v hodnocení jídla přidává i Dana. Mladá hostitelka musí vstřebat hodně komentářů a zodpovědět na spoustu otázek. Jak si s tím vším Aneta poradí? A jak se hostům bude líbit kulinářská zábava? 1) Pečené papriky se sýrem ricotta 2) Krémová česneková polévka s bylinkovým olejem 3) Dušené hovězí maso po burgundsku se šunkovými knedlíčky 4) Čokoládový dort z červené řepy.

Finále patří jedinému muži týdne, ženatému otci tří dětí, který za prací dojíždí do Prahy. Jako poslední se k plotně v pátek postaví ministerský úředník Kamil (38). Dámy jsou hodně zvědavé, jak si „jejich ministerský rada“ se svým vařením poradí. A kritikou se rozhodně nešetří. Zkoumá se pořádek, zařízení domu, prostřený stůl. Kamil bude u plotny trochu zmatkovat a pořádně se zapotí. A přestože je to večeře poslední, soupeřky ho rozhodně šetřit nebudou. Kamil od nich dostane rovnou čtyřnásobnou výzvu. Ale ani toho se nezalekne – smysl pro humor mu totiž rozhodně nechybí! 1) Parmská šunka s gorgonzolou a fíky 2) Pražma se zeleninou a bylinkami 3) Burger s hranolky a salátkem 4) Brownies.

Jak jediný muž týdne svůj večer ustojí? A kdo to celé nakonec vyhraje? To uvidíte v Prostřeno! už další týden!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.