Prostřeno! Příště uvidíte Speciál Miss!

Ještě než v sobotu večer předá Tereza Chlebovská žezlo a korunku České Miss své nové nástupkyni, spolu s dalšími kolegyněmi a finalistkami uvaří ve speciálním vydání pořadu Prostřeno!

Vítězka soutěže Česká Miss 2011 Jitka Nováčková už v pořadu vařila a šlo jí to od ruky. Jako první dostane v pondělí možnost předvést, že to nebyla náhoda. Jitka dnes studuje optiku na ČVUT a stále se živí jako modelka. Co usměvavá blondýnka plánuje? Pěkně ostrou polévku z červené čočky, krevety na horké pánvi a vanilkovou zmrzlinu s ořechy. Žádná jihočeská bašta to tedy nebude…

Zatím jediná česká Miss Earth 2012 Tereza Fajksová pochází z Ivančic a v Brně vystudovala vysokou školu. Baví ji rybaření a jízda na koni. V úterý se její soupeřky a kolegyně mohou těšit na francouzskou kuchyni a čtyřchodové menu. Po salátu s křepelčím vejcem bude klasická cibulačka, vepřová panenka s brambory a ratatouille a nakonec usmaží francouzské palačinky s tvarohem a malinami.

Uprostřed týdne prostírá stále ještě úřadující Česká Miss Tereza Chlebovská. Miluje čokoládu, občas si dopřeje i fast food, kompenzuje to ale cvičením. Nejoblíbenějším Tereziným jídlem je maminčina zelňačka. České bude i Terezčino menu s vývarem s domácími nudlemi a bylinkovým kuřetem v trojobalu, které završí jablečný drobenkový koláč.

Česká Miss World 2012 Linda Bartošová žije v Praze a studuje žurnalistiku. Líbilo by se jí pracovat v televizi, například jako reportérka, což se jí splnilo – od února spolupracuje s TopStar magazínem. Linda je velmi jazykově zdatná, umí anglicky, francouzsky a španělsky. Její menu bude také z ciziny, ve čtvrtek se inspirovala až v exotickém Thajsku.

Páteční finále patří bakalářce Haně Věrné, druhé Vicemiss České republiky 2009, která vystudovala sportovní školu se zaměřením na atletiku a management cestovního ruchu. Hanka se úspěšně zúčastnila hned několika soutěží krásy. Plánuje lehčí večeři se zeleninovým salátkem, uvaří špenátovou polévku a panenku s hříbkovou omáčkou. Zato nakonec kolegyně láká na sladká pokušení s výzvou: Sněz, co chceš!

Diváky čeká týden plný půvabu, šarmu a doufejme že i dobrého jídla. Která kráska uvaří nejlepší večeři a pojede na zájezd k moři? Teprve uvidíte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.