Seriály a filmy

21. června 2014 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Jižních Čech!

REPRÍZA: Čtyři ženy a jeden muž uvaří v premiérovém Prostřeno v novém roce na jihu Čech. Je to pestrá pětice a bude se na co dívat – všichni uvaří čtyři chody. A pozor! I když se všude šetří, v Prostřeno! to neplatí! Od nynějška se soutěží o 50 000 korun!

REPRÍZA:

V pondělí začneme v centru regionu. V domku v Českých Budějovicích bydlí a pracuje Kamila, která už je přes své mládí vdaná paní. Vypadá i jako zkušená kuchařka a hned zkraje týdne nastaví se svým českým menu laťku docela vysoko. Bude to ale stačit na 50 000 korun?

Studentka teologie Nikola ze Strakonic pomáhá tatínkovi v jeho hospůdce a také pracuje s dětmi. S obsluhou tedy potíže mít nebude a její guláš s bramboráčky by také mohl zabrat. Pokud bude štěstí na její straně, mohla by si také tato zábavná a originální blondýna v úterý vyvařit 50 000 korun.

Radce patří středa. Kosmetička, která dnes pracuje jako servírka, je rozhodně svá a umí překvapit. Nepřetvařuje se, nechce se s nikým kamarádit, přišla si zasoutěžit a pokusit se získat krásnou sumu 50 000 korun. Zariskuje s tataráčkem a hovězím v podobě měšce s bramborovými pusinkami. Vyjde to?

Čtvrtý den uvaří švadlena Jitka, která se svěří se svým rodinným příběhem. Je to pravý opak Radky, ale protože je manuálně velmi šikovná a zvolila si originální česko-polské menu, má i ona velkou šanci na výhru 50 000 korun.

To nejlepší na konec? Jediný muž týdne uvaří v pátek v Písku a opravdu se bije jako lev a nenechá nic náhodě. David je hráč a vezme holky do Mexika – po pikantních specialitách jim naservíruje ďábelskou zábavu. Pánský striptýz! Bude to ženám stačit? Kdo z této pětice si z populární soutěže poprvé odnese 50 000 korun?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.