Seriály a filmy

9. listopadu 2013 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Královéhradeckého kraje!

Dva amatérští kuchaři budou v Královehradeckém kraji v mírné menšině. Utkají se s dvěma zkušenými Alenami podobných příjmení a s třicátnicí Gabrielou. A všechny bez rozdílu čeká povinný úkol. Stmelí lepenice Východočechy?

Mladého Michala živí počítače a rok bydlí ve vlastním bytě v Hradci Králové. Kromě přítelkyně má rád své štěňátko, badminton, kolo, plavání, jízdu na snowboardu a pořádné domácí kuchtění. V pondělí to v kuchyni pěkně rozjede, na hlavní chod chystá konfitované kachní stehýnko s jablečným zelím a kaštanovým knedlíkem. Nasbírá už v pondělí nejvíce bodů, aby si v pátek odnesl 50 000 korun?

Rozvedená paní Alena se v životě dost nadřela, pracovala v textilce, na pile i v pivnici. Dnes se raduje ze tří vnoučat a v televizi ráda sleduje pořady o vaření. V úterý bude v jednom z nich sama připravovat své oblíbené recepty z české kuchyně. Uspěje s hadrovou polévkou, řízky a ořechovými řezy na výbornou a vyhraje 50 000 korun?

Druhá Alena také pracovala v pohostinství, kde to dotáhla na vedoucí, dnes se ale věnuje pojišťovnictví. Ovdovělá maminka osmnáctiletých dvojčat uvaří v Solnici, kde žije a věnuje se rodině, pejskovi a svým koníčkům. Kdyby si s menu, kam zařadila maďarskou zelňačku a kuře a la bažant, vyvařila ve středu 50 000 korun, peníze by si uložila na vysněnou chaloupku.

Čtvrtek paří panu Bohumilovi z České Skalice. Pracuje jako operátor ve výrobě, je ženatý a s manželkou mají šest dětí!. Prý vedou pestrý a krásný život. S výhrou prý skromný bývalý zedník ani nepočítá. To ale neznamená, že za klasické menu s krkovicí, slaným závinem, knedlíčkovou polévkou a šlehačkovou roládou nemůže právě on utržit 50 000 korun!

Naposledy se na své hosty těší nezaměstnaná dvojnásobná maminka Gabriela. Je vdaná a vystudovala oděvní průmyslovku. Má ráda ruční práce, baví ji aranžování květin, pletení košíku a vaření. Co připraví v pátek, aby se těšila z 50 000 korun na rodinnou dovolenou? Bramboráčky s pikantní kuřecí směsí a pomerančové řezy by mohly u Východočechů zabodovat!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.